Nestlé Baby&me: nowa funkcjonalność dla rodziców - sklep z produktami dla najmłodszych już jest!

Program edukacyjny Nestlé Baby&me powstał z myślą o zapewnieniu wsparcia w niezwykłej podróży, jaką jest bycie rodzicem. Od niedawna w ramach tej wyjątkowej platformy edukacyjnej funkcjonuje również sklep on-line. Dzięki temu zakup ulubionych produktów dla maluszka stał się jeszcze wygodniejszy! Na jakie dodatkowe korzyści w związku z nową usługą mogą liczyć rodzice?

Wygodnie i pomysłowo

Oczekiwanie na narodziny i pierwsze miesiące spędzone z maluszkiem to niezwykły okres w życiu rodziców. Na każdym etapie tej wyjątkowej drogi starają się oni pogłębić swoją wiedzę w zakresie prawidłowego żywienia i troskliwej opieki, korzystając z różnorodnych źródeł, np.  doświadczenia innych rodziców lub publikowanych w sieci materiałów. Nestlé wspiera rodziców na tej drodze, dlatego stworzyło wyjątkowy program edukacyjny, dzięki któremu mogą zyskać wiedzę potrzebną w okresie ciąży i przez pierwsze 3 lata życia dziecka. Eksperci służą radą nie tylko w zakresie karmienia (w tym rozszerzania diety), pielęgnacji czy rozwoju maluszka, ale także innych codziennych wyzwań, jakim rodzice stawiają czoła, np. związanych z troską o siebie i swoje samopoczucie, zarządzaniem rodzinnym budżetem czy formalnościami po narodzinach dziecka.

Nowa funkcjonalność programu Nestlé Baby&me

Nestlé Baby&me to przede wszystkim program edukacyjny, w ramach którego rodzice mogą zyskać wsparcie i niezbędną wiedzę. Można tu znaleźć wiele przydatnych porad, dzięki którym opieka nad najmłodszym członkiem rodziny stanie się łatwiejsza. Ciekawe e-booki, kalendarz rozwoju dziecka, porady i wskazówki, a nawet gotowe jadłospisy i przepisy przygotowane przez specjalistów… To, czego potrzebują rodzice, jest w jednym miejscu.

W ostatnim czasie w ramach programu został uruchomiony sklep on-line Baby&me. To kolejny krok mający na celu zadbanie o komfort rodziców i ich pociech. Strona główna jest przejrzysta, a wybór poszczególnych kategorii łatwy i intuicyjny. Bez trudu można znaleźć ulubione produkty czy zapoznać się z aktualnymi promocjami. Już z poziomu głównego menu dostępny jest podział na sekcje odpowiadające kolejnym etapom rozwoju dziecka, co ułatwia wybór produktów najodpowiedniejszych do jego wieku. Jakie jeszcze udogodnienia czekają na rodziców chcących skorzystać z nowej funkcjonalności?

Sklep internetowy – poznaj jego zalety

Korzystanie ze sklepu internetowego Nestlé Baby&me przynosi wiele korzyści – przede wszystkim dlatego, że różne produkty Nestlé przeznaczone dla najmłodszych znajdują się w jednym miejscu. Mleka następne, pyszne obiadki, zupki, owocowe deserki, soki, przekąski czy kaszki w wielu atrakcyjnych smakach to propozycje przygotowane specjalnie z myślą o niemowlętach i małych dzieciach. Na stronie sklepu w kilka chwil można nie tylko poznać ich szczegółowy skład, lecz także dowiedzieć się, z myślą o jakiej grupie wiekowej maluszków powstał określony produkt. Kategorie są podzielone w taki sposób, by jak najbardziej ułatwić wyszukanie i dobranie odpowiedniego posiłku dla maluszka z uwzględnieniem jego etapu rozwoju i wynikających z niego potrzeb.

Na tym jednak nie koniec udogodnień – nowopowstały sklep internetowy Nestlé Baby&me oferuje także możliwość przetestowania wybranych produktów dzięki darmowym próbkom. Rodzice mogą wybierać spośród zróżnicowanych form płatności, a także wybrać opcję bezpłatnej dostawy przy określonej kwocie zakupów lub w ramach promocji. Można również skorzystać z modelu subskrypcyjnego czy zdobyć rabat za rekomendację strony znajomym (np. gdy polecisz koleżance sklep i dokona ona zakupu – obydwie dostaniecie zniżki na zakupy).

Możliwość zdobycia wartościowej wiedzy, konsultacji z ekspertami i nowa opcja zakupów on-line dostępne w ramach jednego programu edukacyjnego są dużym ułatwieniem. Dołącz do grona zadowolonych rodziców już dziś i odkryj korzyści, jakie czekają na ciebie i twojego maluszka!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.