Idzie jesień, czyli co dobrego z natury mamy w jesiennym koszyczku do pielęgnacji dziecięcej skóry

Życie w zgodzie z naturą, sprawia że czujemy się zdrowsi i szczęśliwsi. Rytm natury i nasze wejście w ten rytm sprawiają, ze ciało i umysł są w pełnej harmonii. Co ważne, ta harmonia nie dotyczy tylko dorosłych. Jest niezwykle istotna dla najmłodszych, dla których wszelkie rytuały i ustalony czas danych czynności, są gwarantami szczęścia i bezpieczeństwa. Maluszek, który ma ustalony rytm jest bardziej zrelaksowany, spokojniejszy i, co najważniejsze - obniża mu się poziom hormonów stresu. Dlatego też, zachęcamy Was, by w zgodzie z naturą pożegnać upalne i słoneczne lato oraz powitać otulającą nas pięknymi barwami i naturalnym kosmetykami Herbal Care Kids - jesień.

Na łące jesień  a na dłoni…

…kremy, szampony, oliwki i balsamy z zebranych w szczycie letniego sezonu ziół i roślin, prosto z polskiej łąki. Tak, nasze kosmetyki Herbal Care Kids w ponad 96% pochodzą z natury i nie zawierają substancji zapachowych! Nagietek, chaber, stokrotka- to między innymi rośliny, które mądrze opiekują się skórą maluszków. Baza naszych kosmetyków została ograniczona do 13 składników. To tylko tyle i aż tyle, by nawilżyć i natłuścić, a dodatkowo wesprzeć naturalną barierę ochronną skóry dziecka i zapobiec podrażnieniom oraz przesuszeniu.

Komu, komu kosmetyki służą w domu?

Herbale Care Kids stworzyliśmy z myślą o maluszkach od 6 miesiąca życia, ale z powodzeniem mogą używać ich dorośli oraz starsze rodzeństwo. Używane bez stresu o dobro planety, bo nasze kosmetyki są w 100% wegańskie, nietestowane na zwierzętach i opakowane w taki sposób, by jak najmniej szkodzić planecie ale jak najbardziej cieszyć oko.

Produkty dostępne na stronie:

https://sklep.farmona.pl/