Praktyczne buty dla pierwszoklasisty. Te modele zachwycą twoje dziecko!

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, wiele dzieci szykuje się do pierwszego dnia w szkole. Oprócz podręczników i przyborów szkolnych musisz pomyśleć też o odpowiednim obuwiu. Ponieważ dziecko spędza w szkole wiele godzin, jest to bardzo ważny element szkolnej wyprawki, o którym nie można zapomnieć! Zobacz buty, które naszym zdaniem będą najbardziej odpowiednie.

Buty do szkoły dla dziewczynki

buty dla dziewczynki do szkołybuty dla dziewczynki do szkoły materiały prasowe

Jakie buty dla dziewczynki sprawdzą się najlepiej? My proponujemy baleriny z gumkami trzymającymi stopę, tenisówki oraz trampki. Te ostatnie są bardzo oryginalne i szczególnie spodobają się twojemu dziecku, ponieważ może je samo pokolorować! Tym sposobem jego buty będą niepowtarzalne i oryginalne. Balerinki natomiast spodobają się małym elegantkom. Ich ładny wygląd łączy się z wygodą i innymi atutami. Mają oddychającą podeszwę i są wykonane z tkanin bawełnianych, bezpiecznych dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Marka Befado ma certyfikat Zdrowej Stopy, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie te buty będą idealne dla twojej pociechy. 

Buty do szkoły dla chłopca

buty do szkoły dla chłopcabuty do szkoły dla chłopca materiały prasowe

Tenisówki dla chłopców marki Befado to propozycja dla aktywnych dzieci, dla których komfort noszenia jest niezwykle istotny. Te buty sprawdzą się zarówno w szkole, jak i poza nią. Są lekkie, niezwykle wygodne i łatwo się je wkłada! Są wykonane z przewiewnych tkanin, dzięki czemu stopa twojego dziecka nie będzie się pocić. Zapięcia są zaprojektowane w taki sposób, żeby dziecko mogło szybko włożyć i ściągać buciki. Wybrałyśmy modele we wzory, które z pewnością spodobają się twojemu dziecku.  

Więcej o:
Copyright © Agora SA