Pierwszy dzień w przedszkolu. Skompletuj wyprawkę dla swojego dziecka z Befado

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. To już najwyższy czas, aby przygotować wyprawkę dla swojej pociechy. Jeśli twoje dziecko ma przed sobą pierwszy dzień w przedszkolu, ważne, aby było do tego właściwie przygotowane. Wybrałyśmy najważniejsze rzeczy, które przydadzą się w przedszkolu!

Buty do przedszkola Befado

Buty do przedszkolaButy do przedszkola źródło: @befado_pl

Kompletując przedszkolną wyprawkę, rodzice muszą skupić szczególną uwagę na butach na zmianę. Dziecko, aby czuło się swobodnie podczas zabawy w przedszkolu, potrzebuje odpowiednio zaprojektowanych butów. Ważne jest, aby były wygodne, stabilne, nie uciskały stóp i zapewniały komfort podczas całego dnia zabawy i nauki. Najlepiej, aby takie obuwie zaopatrzone było w dodatkową gumkę, która podtrzyma stopę. Buty Befado są zaprojektowane tak, że maluch łatwo włoży je samodzielnie. Mają odpowiednie certyfikaty i są polecane przez ortopedów. Jeśli jeszcze nie skompletowaliście wyprawki dla dziecka, warto przyjrzeć się produktom Befado. 

Strój na zajęcia ruchowe Befado 

 

Kompletując wyprawkę do przedszkola dla swojego dziecka, warto pamiętać także o stroju odpowiednim na czas zajęć ruchowych. Powinny to być ubrania wygodne, które w żaden sposób nie będą krepowały ruchów podczas ćwiczeń. Strój na zajęcia ruchowe od Befado to dziecięca i młodzieżowa linia koszulek z nadrukiem oraz getry w kilku wersjach kolorystycznych. Wykonany z wysokiej jakości 100% bawełny T-shirt świetnie sprawdzi się jako strój na w-f oraz inne zajęcia sportowe. Getry wykonane z elastycznego materiału z gumką w pasie są wygodne i zapewnią komfort w czasie zabaw ruchowych, nawet na świeżym powietrzu. Ubrania zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, zaprojektowane i uszyte w Polsce. Mają niskie ceny - koszulkę kupicie za 9,90, a dresy za 14,90 zł! 

Kalosze dziecięce Befado 

Kalosze dziecięceKalosze dziecięce mat. partnera

Przygotowując się na nowy rok szkolny, należny pomyśleć także o butach do przedszkola. Jesień zbliża się wielkimi krokami, lada chwila zacznie zmieniać się aura. Przed nami deszcze i jesienne pluchy. Na taką pogodę warto zainwestować w porządne kalosze, które nie rozkleją się po tygodniu użytkowania. Kalosze dziecięce Befado sprawdzą się najlepiej! Są to buty wytrzymałe oraz odporne na pęknięcia i załamania. Takie obuwie marki Befado jest łatwe do wkładania i idealne na sezon przejściowy. Maluchowi będzie wygodnie i sucho nawet podczas największej pluchy. 

Więcej o: