Nowy rok, święta lub urodziny - zestawy LEGO na każdą okazję

Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc czy Nowy rok. Urodziny, imieniny, dzień dziecka czy jubileusz. Okazje można mnożyć. Na każde z nich staramy się wybrać podarunki dla naszych bliskich, które wpiszą się w ich indywidualne upodobania, będą przydatnymi i nie będą kolejną parą skarpet czy swetrem rzuconym w głąb szafy. Dotyczy to zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Prezentem, który będzie idealnym dla każdego, bez względu na wiek czy zainteresowania, będą klocki LEGO. Jakie zestawy wybrać? Które cieszą się największą popularnością? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!

Idealne zestawy LEGO® na każdą okazję dla najmłodszych

Fajny prezent na święta dla dzieci to coroczna "zagwozdka" dla każdego z nas. Każdy rodzic, przyjaciele domu czy pozostała rodzina chce odnaleźć wyjątkowy prezent na święta dla dzieci, który zapadnie im w pamięci przez długi czas i pozwoli na fascynującą zabawę. Zestaw Choinka będzie perfekcyjnym wyborem. Klocki przeznaczone są dla dzieci od 12 roku życia. Model składa się z 784 elementów, z których stworzyć można pokaźną choinkę wraz z uroczymi dekoracjami. Dla dzieci, które kochają Harrego Potter'a, zestaw klocków LEGO® Kalendarz adwentowy Harry Potter wywoła na każdej dziecięcej twarzy ogromnym uśmiech, a nawet łzy wzruszenia. To model dedykowany dla dzieci od 6 roku życia, zawierający 334 elementy, z których stworzyć można czarujący kalendarz, oraz odtwarzać różnorodne scenki z filmu.

Doskonały pomysł na prezent urodzinowy dla dziecka to jeden z kreatywnych zestawów LEGO®. Jednym z najbardziej popularnych jest Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie. Zestaw pochodzący z kolekcji LEGO® DUPLO® dedykowany jest dla najmłodszych użytkowników, już od 2 lat. Zawiera 22 duże elementy, z których każdy maluch może zbudować pociąg, na którym znajdą się ukochane myszki. W zestawie odnaleźć możemy także prezent, tort, a nawet balony z klocków- wszystko by wywołać dziecięcy uśmiech.

Fajny prezent na urodziny dla dzieci starszych i młodzieży będzie stanowić Miniaturowa nawiedzona rezydencja Disneya. To klocki LEGO® zawierające 680 elementów, przeznaczone dla dzieci od 12 roku życia. Kolekcjonerki zestaw konstrukcyjny pozwoli na długie godziny doskonałej, rozwijającej zabawy rodem ze świata Disneya.

Klocki LEGO® - prezenty nie tylko dla dzieci

Wyjątkowy prezent na święta dla dorosłej osoby to zestaw klocków LEGO® Świąteczna główna ulica. Model dla osób od 18 roku życia, zawierających 6 miniaturek oraz wiele drobnych elementów, pozwala na stworzenie świątecznego tramwaju, sklepu z zabawkami, sklepu muzycznego, udekorowania i stworzenia choinki oraz wielu innych atrakcji. Dzięki temu świąteczna atmosfera może pozostać z nami na długi czas.

Prezent urodzinowy dla osób dorosłych to często wręczenie pięknego bukietu kwiatów. Czy można wręczyć kwiaty z klocków? Klocki LEGO® i zestaw Bukiet kwiatów sprawiają, że jest to możliwe. Przy użyciu 756 elementów, będziemy mogli podarować obfity pęk piętnastu różnorodnych gatunków kwiatów z pięknymi liśćmi. Prezent na 18 urodziny, który będzie doskonałą pamiątką na rozpoczęcie dorosłego życia to również znane i kochane na całym świecie klocki LEGO® ,które mogą stanowić rewelacyjną metaforę, by solenizant nigdy nie zapomniał w swoim dalszym życiu o dziecięcej radości, która będzie jego "motorem" do działania. Zestaw Róże może stanowić wyjątkowy, symboliczny prezent. Z 120 elementów będzie można zbudować realistyczne, majestatyczne róże w kolorze czerwonym. W przeciwieństwie do żywych, ciętych kwiatów, pozostaną one z jubilatem bądź jubilatką na długi czas. 

Dlaczego klocki LEGO® są doskonałym pomysłem na udany prezent bez względu na wiek?

Klocki LEGO® cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników na całym świecie. Nic więc dziwnego, że znaczna część z nas zastanawia się, w czym tkwi sekret popularnych klocków. Przede wszystkim LEGO® to niedościgniona jakość, klasa, która spełnia wymagania najbardziej rygorystycznych użytkowników. Idealne dopasowanie, precyzja wykonania, dbałość o każdy, najmniejszy detal i szczegół, solidność i trwałość to główne cechy kloców LEGO®. Na szczególną uwagę zasługuje także design oraz perfekcyjne wybarwienie. Zabawa i spędzenie czasu z klockami LEGO® to także rozwój bardzo wielu cennych umiejętności zarówno wśród dzieci, jak i młodzieży oraz dorosłych. Przede wszystkim klocki pozwalają na rozwój zdolności manualnych. Idealne przypasowanie wielu elementów wymaga nie lada skupienia i precyzji. Co więcej, klocki rozbudzają wyobraźnię oraz zdolność przestrzennego myślenia. To także doskonały sposób na trening kreatywności, a przede wszystkim doskonałą zabawę. Pomysł na prezent na święta? Idealny prezent na urodziny dla dziecka czy osoby dorosłej, który wyróżni się na tle innych? Klocki LEGO® to absolutny strzał w dziesiątkę, który sprawi ogromną radość oraz zapewni najwyżej klasy rozrywkę na wiele pasjonujących godzin. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.