Czy dziecko może chodzić na studia? Poznaj Uniwersytet Dzieci!

Czy Twoje dziecko może polubić naukę? Uniwersytet Dzieci przekonuje, że jak najbardziej. Organizuje zajęcia, podczas których dzieci i młodzież eksperymentują, dobrze się przy tym bawiąc pod okiem naukowców i ekspertów. Teraz każdy może tego doświadczyć!

Student Uniwersytetu Dzieci - Antoni Krowiec, Projektowanie Gier

"Najbardziej mi się podoba sam styl nauczania, sam system, który jest naprawdę przyjemny. W przeciwieństwie do mojej szkoły, bo tam to mogę się doszukać katorgi i koszmarnych tortur. Ale na Uniwersytecie Dzieci mogę być już spokojniejszy i bardziej wyluzowany."

Bezpłatny wykład otwarty

Okazją, aby to sprawdzić na własnej skórze będzie nadchodzący cykl bezpłatnych wykładów otwartych dla dzieci i nastolatków w wieku 6-16 lat. Spotkania online z wybitnymi naukowcami i specjalistami rozpoczną się już w styczniu i potrwają do maja 2022 roku.

To wyjątkowa okazja, aby Twoje dziecko:

  • poczuło motywację do rozwoju,
  • zaciekawiło się wybranym tematem,
  • zadało nurtujące pytania specjalistom!

Pierwszy wykład otwarty już 19 stycznia! Prof. dr hab. Justyna Drukała, specjalistka inżynierii komórkowej i tkankowej z 25-letnim doświadczeniem, poprowadzi spotkanie: Jak stworzyć ludzką skórę, która żyje? Sprawdź szczegóły.

Wykłady otwarte to tylko początek naukowej przygody!

Na Uniwersytecie Dzieci trwa właśnie rekrutacja dodatkowa na II semestr zajęć. Zapisz dziecko na fascynujące spotkania ze specjalistami i obudź w nim ciekawość, która jak wiadomo jest pierwszym stopniem do… rozwoju! Zachęcamy do poznania szczegółów tutaj

Fundacja Uniwersytet Dzieci chcę budować trwałą relację dzieci i młodzieży z nauką, dlatego zaprasza je na zajęcia od 6 do 16 lat. Uczęszczając na Uniwersytet Dzieci, stają się prawdziwymi studentami i regularnie biorą udział w warsztatach i wykładach m.in z badaczami, artystami i ludźmi biznesu.