Trolle 3 już w kinach. Poppy i Mruk wyruszają w ekscytująca podróż

Do kin trafiła właśnie trzecia część przygód szalonych i zabawnych trolli. Na ekranach: feeria barw, w głośnikach doskonały dubbing i świetna muzyka. Fani przygód bohaterów z charakterystycznymi czuprynkami z pewnością nie będą zawiedzeni.

Fani Trolli w końcu doczekali się trzeciej części przygód swoich ulubionych bohaterów z kolorowymi czuprynkami. 1 grudnia w kinach pojawiły się "Trolle 3", a w nich, poza nowymi bohaterami, także dobrze znani już małym widzom Poppy i Mruk. Poppy i Mruk oficjalnie są już parą. Ale nie jedną z tych, które wszystko o sobie wiedzą i popadają w rutynę. Nie. Oni wciąż się zaskakują. Poppy na przykład odkrywa, że w przeszłości Mruka kryje się ekscytująca tajemnica. Okazuje się mianowicie, że był kiedyś członkiem wspaniałego boysbandu. Zespół o nazwie BroZone tworzył wraz ze swoimi braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. Boysband niestety się rozpadł i od tamtej pory Mruk nie widział swoich braci. Pora to zmienić. Razem z Poppy wyrusza w podróż pełną ekscytujących przygód, aby odnaleźć i zjednoczyć braci.

Wytwórnia DreamWorks Animation po raz kolejny stworzyła wspaniały film, który przypadnie do gustu zarówno kilkulatkom, jak i nieco starszym widzom. "Trolle 3" wyreżyserował Walt Dohrn, w oryginalnej wersji językowej postaciom swoich głosów użyczyli m.in.: Justin Timberlake, Anna Kendrick i Amy Schumer. "Trolle 3" to półtorej godziny doskonałej zabawy, którą zapewniają niebanalne dialogi, wyraziste charaktery bohaterów i doskonałe poczucie humoru.

Więcej o:
Copyright © Agora SA