"Mama Focus - odkryj swoją moc" - ultrakobieca kampania z limitowaną kolekcją inspirowaną obrazami

"Mama Focus - odkryj swoją moc" to kampania polskiej, odzieżowej marki OKEE, skierowana do młodych mam, mająca na celu promowanie zdrowego stylu życia, dobrego samopoczucia i kobiecej tożsamości. Kampania stawia w centrum KOBIETĘ. Inicjatywą tą marka OKEE pragnie inspirować mamy do odkrywania swojej wewnętrznej siły, jednocześnie podkreślając potrzebę troski o siebie i swoje zdrowie.

Bycie matką to wyjątkowy etap w życiu każdej kobiety, który często wiąże się z wieloma wyzwaniami. Często kobiety całkowicie poświęcają się dzieciom, zapominając o sobie. Chcemy pokazać młodym mamom, że macierzyństwo to także możliwości, a nie tylko ograniczenia.  Kiedy zostałam mamą, założyłam markę OKEE - mówi Marlena Szydłowska, założycielka i współwłaścicielka marki OKEE.

Kampanią "Mama Focus" chcemy wspierać, inspirować, a także przypomnieć mamom o tym, że ich potrzeby są równie ważne - dodaje.

Cykl spotkań online - rozmowy kobiet o kobietach

W ramach kampanii odbędzie się seria spotkań online na żywo. W rozmowach wezmą udział kobiety, specjalistki, działaczki, które podzielą się swoim doświadczeniem, opowiedzą o działaniach na rzecz pomocy kobietom w trudnych początkach macierzyństwa oraz podpowiedzą, jak mogą sobie z nimi radzić. Nie zabraknie historii inspirujących kobiet, które są dowodem na to, że macierzyństwo może stymulować do rozwoju i motywować do działania.

Kiedy kobiety się łączą i wymieniają doświadczeniami, świat wokół się zmienia. Niewytłumaczalna zwykła, a zarazem magiczna przestrzeń, która powstaje w kręgu jest początkiem ponownego zjednoczenia kobiet. Odkrywamy, że nie jesteśmy same i mamy odwagę stawać w swojej prawdzie i ruszać do życia pełnią mocy. Marzę o tym, by spotkania w ramach "Mama Focus" były dla kobiet właśnie źródłem inspiracji i mocy! - opowiada Marta Duczman, human design i life coach, założycielka społeczności Krąg Kobiet Warszawa.

Materiał promocyjny

Harmonogram spotkań od 10 lipca dostępny będzie dla zainteresowanych na stronie: www.okee.com.pl.

  • 11 lipca (wtorek) 20:00-20:45

Joanna Gacek-Sroka: Mama w biznesie - Jak połączyć rolę mamy i bizneswoman?

  • 14 lipca (piątek) 20:00-20:45

Aleksandra Stencel: Mama nie jest sama - Rola wioski/społeczności w wychowaniu dziecka

  • 18 lipca (wtorek) 20:00-20:45

Aleksandra Kozera: Mama wraca do pracy

  • 21 lipca (piątek) 20:00-20:45

Anna Machowina: Mamy adaptacja do żłobka i przedszkola

  • 25 lipca (wtorek) 20:00-20:45

Kasia Sałek (yvette jewelry): Spełniona Mama - jak realizować swoje pasje i rozwijać biznes?

  • 28 lipca (piątek) 20:00-20:45

Agnieszka Dąbrowska - Jedynak: Definiowanie kobiecości w macierzyństwie

  • 1 sierpnia (wtorek) 20:00-20:45

Marta Duczman: Kobieca Moc - Czym jest i jaka jest rola kręgów kobiet w łączeniu się z nią?

  • 4 sierpnia (piątek) 20:00-20:45

Klaudia Oleksak: Co znaczy być świadomą kobietą?

  • 8 sierpnia (wtorek) 20:00-20:45

Adrianna Krynicka (Kosmetomama): Pielęgnacja zabieganej mamy

Materiał promocyjny

Kolekcja inspirowana obrazami Agaty Sołygi

OKEE wprowadziło także dedykowaną kampanii, unikatową kolekcję ubrań. We współpracy z warszawską artystką Agatą Sołygą MUSKĄ, powstał przepiękny print będący połączeniem obrazów malarki. Kolekcja nie tylko podkreśla piękno i delikatny kobiecy charakter, ale również artystyczną i kreatywną stronę bycia kobietą. W kolekcji znajdą się wiskozowe przewiewne kimona, stylowe szorty, t-shirty i ultrakobiece sukienki. Wszystkie elementy kolekcji są tak zaprojektowane, aby pasowały do każdej kobiety, o każdej figurze i potrzebach, również dla mamy karmiącej. 

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży od 10 lipca w sklepie internetowym www.okee.com.pl.

*** 

OKEE to polska marka modowa z wieloletnią rodzinną tradycją i doświadczeniem produkcyjnym. Usytuowana pod Łodzią firma doskonale wpisuje się we włókienniczą tradycję tego rejonu. Marka tworzy "ubrania mocy", skierowane do kobiet, które kochają kolory i niebanalne stylizacje. Klientki cenią OKEE za unikatowość kolekcji oraz dbałość o każdy detal i wysoką jakość materiałów. Motto marki brzmi: ubierając ciało, ubierasz duszę.

Materiał promocyjny PR marki OKEE.

Copyright © Agora SA