Wakacyjne wyjazdy w towarzystwie Tygrysków

Letnie urlopy to idealny czas do wzmocnienia więzi z rodziną i przyjaciółmi. Jednak długie podróże samochodem potrafią być wyczerpujące. By podróż minęła szybko, zarówno rodzicom, jak i milusińskim, warto zaplanować interesujące aktywności, np. wspólne słuchanie edukacyjnej bajki, którą można znaleźć w darmowej aplikacji "Tygryski". Podczas wyprawy dobrze mieć przy sobie pyszne przekąski, nie brudzące rączek - Tygryski pałeczki nadziewane. Te lekkie i smaczne smakołyki umilą każdą, nawet najdłuższą podróż.

Chrupki Tygryski są idealne dla całej rodziny. Mają prosty skład i są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Tygryski z nadzieniem (truskawkowym lub czekoladowym) w wersji mini idealnie sprawdzą się na każdy wakacyjny wyjazd. Nieważne, jaki środek lokomocji wybierzesz – Tygryski zmieszczą się w każdym bagażu, nawet w plecaczkach najmłodszych podróżników, czy kieszeniach samochodowych organizerów.

Tygryski pałeczki w wersji mini są dostępne w dwóch wariantach smakowych – truskawkowym i czekoladowym. Te delikatne i rozpływające się w ustach przekąski, produkowane są z najwyższej jakości niemodyfikowanej genetycznie kaszy kukurydzianej. Dzięki poręcznym opakowaniom można mieć je zawsze przy sobie i smakować w każdych okolicznościach – nie brudzą bowiem rączek, bo może się okazać bezcenne podczas letnich upałów.

Dojazd na wakacje często zajmuje kilka, a nawet kilkanaście godzin, jednak z Tygryskami każda wyprawa będzie fascynująca i smaczna! Przed podróżą z dzieciakami warto pobrać na smartfona aplikację „Tygryski", która posiada opcję wysłuchania bajek i piosenek. Aby jeszcze bardziej umilić czas, można zagrać w przeróżne gry, np. w słynne „Czółko", również dostępne w aplikacji „Tygryski". Jeśli wolicie bardziej tradycyjne formy, to świetnie sprawdzi się zabawa w skojarzenia. Każdą z tych aktywności dopełni wspólne chrupanie Tygrysków.

Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem truskawkowym lub czekoladowym: ok. 1 zł/17g

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.