Wakacje z rodziną? Hotel Arłamów oferuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci

Każdy rodzic chciałby, aby jego dziecko spędziło wakacje z uśmiechem na twarzy. Planując wyjazd, warto zwrócić uwagę na ofertę hoteli, bo nie wszystkie są przyjazne dzieciom. Na szczęście niektóre obiekty mają dla najmłodszych naprawdę sporo atrakcji. Do takich należy hotel Arłamów w Bieszczadach.

Już wchodząc do hotelu Arłamów, kierując się w stronę recepcji, nie sposób nie dostrzec, że obiekt został stworzony z myślą o dzieciach. Miejsce daje im możliwość zameldowania się (oczywiście pod opieką dorosłych), dzięki schodkom, które znajdują się przy głównej recepcji. Najmłodsi otrzymują wówczas także kolorowe etui na klucze. Dzieci mogą dostać także kolorowanki, puzzle, a nawet tytuł „najważniejszego gościa hotelu". 

Hotel ArłamówHotel Arłamów Materiały prasowe

Wykwalifikowana opieka animatorów i instruktorów podczas zajęć dla dzieci 

W Arłamowie działa Kids Club, hotelowe przedszkole, które składa się z Sali Plastycznej, Sali Gier i Sali Zabaw. Najmłodsi pozostają tam pod opieką wykwalifikowanej kadry animatorów i instruktorów. Na terenie hotelu znajdują się zewnętrzne place zabaw, ogromna piaskownica, szkółki jeździecka i narciarska oraz wypożyczalnia rowerów dla dzieci. W hotelu są organizowane przeróżne warsztaty dla dzieci, które rozwijają ich zdolności i zainteresowania.

Hotel Arłamów obiekty sportoweHotel Arłamów obiekty sportowe Materiały prasowe

Kąpiel w mleku, manicure księżniczki? SPA w Arłamowie nie tylko dla dorosłych 

Z oferty SPA w Arłamowie mogą skorzystać nie tylko dorośli, lecz także dzieci, które mogą skorzystać ze słodkich i pachnących zabiegów, m.in.: kąpieli w mleku, manicure księżniczki, masażu ciała ciepłą czekoladą, czy masażu owocowego.

Hotel Arłamów SPA dla dzieciHotel Arłamów SPA dla dzieci materiały prasowe

Place zabaw, sale gier, a zimą nawet lodowisko 

Na terenie hotelu nie brakuje oczywiście placów i sal zabaw, w których są organizowane rozwijające kreatywność zajęcia dla dzieci: tematyczne, plastyczne, sportowe, podróżnicze. Jest też sala multimedialna, w której można pograć w gry elektroniczne. 

Dzieci mogą także skorzystać z Centrum Sportowego, w których możliwości jest naprawdę sporo. Począwszy od basenów, po ściankę wspinaczkową, mini golf i boiska do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, przez stajnię koni, po lodowisko i wyciągi narciarskie, które działają zimą

Hotel Arłamów place zabawHotel Arłamów place zabaw materiały prasowe

Menu dla dzieci. W karcie ulubione dania najmłodszych  

Każdy rodzic wie, jak trudno jest czasem dogodzić najmłodszym w kwestii kulinariów. Na szczęście w restauracjach hotelu Arłamów znajdują się propozycje dań stworzonych specjalnie dla najmłodszych, czyli najchętniej spożywane przez nie posiłki. 

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi są widoczne na całym terenie obiektu. Rodzinne pokoje są ładne, wygodne, z pięknym widokiem z balkonów na okoliczne lasy. Pobyt w hotelu Arłamów nim to zarówno dla dorosłych, jak i tych najmłodszych gości wartościowy czas.