Nowy sklep marki LEGO już otwarty!

Dziś marka LEGO otworzyła w Warszawie swój pierwszy własny oficjalny sklep w Polsce. Odwiedzający mogą spodziewać się zupełnie nowych doświadczeń oraz możliwości zakupu limitowanych serii zestawów.

Nadszedł moment, na który od dawna czekali fani legendarnych klocków. Ekscytacja towarzyszyła również całemu zespołowi LEGO, który czekał na przyjęcie pierwszych klientów. Już od wczesnych godzin porannych kolejka wydłużała się, a pierwsi klienci weszli do sklepu punktualnie o godzinie 10.00. Jak mówi Justyna Ciępka, General Manager na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie w LEGO, to bardzo ważne wydarzenie dla marki. – Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że już dzisiaj wszyscy fani mogą zobaczyć co dla nich przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że nasz sklep stanie się jednym z ich ulubionych miejsc, nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce – dodaje.

Zaproszenie do świata LEGO

Każdy fan kultowych klocków z pewnością ma w planach wizytę w nowym sklepie LEGO w Warszawie. Na odwiedzających czeka nie tylko szeroki wybór zestawów czy miejsce do zabawy klockami, ale również najbardziej spektakularne zestawy zaprezentowane w pełnej okazałości. Miłośnicy detali z pewnością ucieszą się z możliwości obejrzenia zbudowanych zestawów przez specjalną lupę, a najmłodsi fani poznają świat LEGO jeszcze lepiej dzięki specjalnemu ekranowi, na którym minifigurki LEGO będą naśladować ich ruchy. W sklepie nie mogło zabraknąć sekcji „Wybieraj i buduj", czyli klocków, które można kupować poza zestawami. Do tego w sprzedaży są limitowane serie i zestawy niedostępne w innych kanałach sprzedaży, np. zestaw LEGO F.R.I.E.N.D.S Apartments (nr 10292), który swoją oficjalną premierę będzie mieć 1 czerwca.

Z okazji otwarcia na odwiedzających czekają także specjalne okazje. Do 5 czerwca do każdego zakupu powyżej 530 zł otrzymają oni w prezencie zestaw Otwarcie sklepu LEGO (nr 40145), a do 31 maja pierwsze 250 osób, które zrobią zakupy za kwotę powyżej 330 zł, otrzymają figurkę pracownika sklepu LEGO z limitowanej kolekcji ze specjalnym elementem z napisem „LEGO Store Warszawa".

Atrakcje dla najmłodszych

Z okazji otwarcia nowego sklepu oraz zbliżającego się Dnia Dziecka marka postanowiła zadbać także o aktywną rozrywkę dla swoich małych i dużych fanów. Do 30 maja na Polu Mokotowskim w Warszawie będą stały specjalne figury zbudowane z klocków LEGO. Wystarczy je odszukać, aby ze znajdujących się przy nich liter odgadnąć hasło, które pozwoli na odebranie nagrody w oficjalnym sklepie LEGO w Westfield Arkadia.