Coś dla młodych kinomanów

Filmy dobrze wybrane, czyli mądre, zabawne i ciekawe filmy dla dzieciaków w każdym wieku! Teraz dostępne online na platformie Nowe Horyzonty VOD.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko oglądało wartościowe filmy, przy których będzie się dobrze bawiło i miło spędzi czas, zobacz, co przygotowała platforma NH VOD. Ponad 60 filmów z całego świata, filmy fabularne i animacje dla młodych widzów. A może pora na rodzinny seans? Na NH VOD, w sekcji Kino Dzieci, znajdziemy międzynarodowe przeboje prezentowane w ramach festiwalu Kino Dzieci i ekranizacje bestsellerowych książek. Katalog dziecięcy wyróżnia się dopasowaniem każdego tytułu do grupy wiekowej – to rozwiązanie, którego widzowie nie znajdą na żadnej innej platformie online.

Ponad 60 tytułów dla młodych widzów w ofercie Nowe Horyzonty VOD.Ponad 60 tytułów dla młodych widzów w ofercie Nowe Horyzonty VOD. Nowe Horyzonty

Filmy dla całej rodziny

Oferta jest opracowana tak, aby odpowiadać na potrzeby i możliwości percepcyjne dziecka w konkretnym wieku: produkcje skierowane do czterolatków nie przytłaczają szybkim montażem czy wielowątkową fabułą, a dziesięciolatki nie muszą obawiać się, że trafią na treści dla na, młodszych. Każdy z filmów to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny i impuls do rozmowy na ważne tematy.

Wśród tytułów do zobaczenia m.in.: trzy części kultowej Basi na podstawie książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, przygody Kacpra i Emmy, filmowa seria Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai, klasyka kina spod znaku Astrid Lindgren, zachwycający Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię. W katalogu także nominowana do Oscara animacja Mirai.

Ponad 60 tytułów dla młodych widzów w ofercie Nowe Horyzonty VOD.Ponad 60 tytułów dla młodych widzów w ofercie Nowe Horyzonty VOD. Nowe Horyzonty

Na start platformy NH VOD skorzystamy ze specjalnej oferty: 49 zł za zestaw 15 filmów lub 89 zł za zestaw 30 filmów. Kupując zestaw można wybierać filmy spośród 216 tytułów objętych promocją. Po jej wygaśnięciu zostanie wprowadzona stała promocja umożliwiająca zakup 5 filmów z całego katalogu w cenie 40 zł.

Koszt pojedynczego dostępu zaczyna się od 7,90 zł; za tytuły pokazywane premierowo zapłacimy 9,90 zł; filmy dostępne ekskluzywnie na NH VOD kosztują 12,90 zł. Zakupiony film można zacząć oglądać w dowolnym momencie (seans trzeba dokończyć w ciągu 48 godzin od momentu kliknięcia przycisk „Oglądaj”).

Platformę NH VOD znajdziecie pod adresem: nowehoryzonty.pl/vod

Więcej o: