Świąteczny odcinek LEGO Masters

Emocje po finalne LEGO Masters powoli opadają, jednak to nie koniec zmagań w świecie klocków LEGO! Już 19 grudnia o godz. 20 na antenie TVN widzowie będą mogli zobaczyć specjalny świąteczny odcinek programu, w którym poza drużynami pojawią się również wyjątkowi goście. Pokaz kreatywności trwa!

Finał nowego rozrywkowego programu LEGO Masters jest już za nami. Do walki o zwycięstwo stanęły 3 niezwykle utalentowane pary, z których tylko jedna mogła zdobyć tytuł Mistrza LEGO, wycieczkę do LEGOlandu i nagrodę główną, czyli 100 000 złotych. Podczas programu uczestnicy musieli zmierzyć się z wymagającymi zadaniami, uciekającym czasem i czujnym okiem jurorów. Dzięki ich staraniom widzowie przez kilka tygodni mogli oglądać niesamowite konstrukcje, pojazdy, złożone mechanizmy, a nawet całe miasta. Podczas każdego z odcinków uczestnicy zdobywali cenne wskazówki od jurorów, które przydały im się w finale, a każda z par mogła wykazać się kreatywnością i stworzyć budowle na wybrany przez siebie temat. Był to prawdziwy pokaz umiejętności tworzenia, zdolności technicznych, ale przede wszystkim niesamowitej wyobraźni, która zagwarantowała wielkie emocje.

Świąteczne zadanie

Wszyscy fani budowania i programu LEGO Masters będą mieli jeszcze jedną okazję zobaczyć wielkie konstrukcje z klocków LEGO. Już w najbliższą sobotę 19 grudnia o godz. 20 na antenie TVN zostanie wyemitowany odcinek świąteczny, w którym na widzów czekać będzie masa niezapomnianych wrażeń. Do walki staną dwie drużyny, którym pomagać będą goście specjalni – Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Na drużyny czeka iście świąteczne zadanie. Będą musieli zbudować most, dzięki któremu Mikołaj i jego pomocnicy będą mogli przewieźć prezenty. To jednak nie koniec wyzwania. Budowle będą musiały dać radę zbudowanym z klocków LEGO i zdalnie sterowanym saniom świętego Mikołaja, których waga będzie stale rosnąć. Wygra drużyna, której most wytrzyma większe obciążenie. Odcinek świąteczny programu z pewnością dostarczy dużo radości i zapewni świetną rozrywkę dla całej rodziny. Nagrody wygrane przez uczestników zostaną przekazane na cele charytatywne.