SMIKI. Kolekcja zabawek z drewna

Wśród nieprzebranej ilości zabawek, spośród których mogą wybierać rodzice i dzieci, jest jedna szczególna kategoria, która zawsze wzbudza wyjątkowo ciepłe uczucia u jednych i drugich. To zabawki drewniane.

Zarówno materiał, z którego są wykonane, jak i staranność, jakiej wymaga jego obróbka, wzbudzają w rodzicach nostalgię, a dzieciom dają wyjątkową przyjemność sensoryczną podczas zabawy. Drewniane zabawki właściwie nigdy nie wyszły z mody i cieszą się popularnością od pokoleń. Są nie tylko ponadczasowe, mają także unikalne wzornictwo i są bezpieczne w użytkowaniu.

SMIKISMIKI Materiały prasowe

Marka SMIKI, dostępna wyłącznie w SMYKU, stale poszerza ofertę zabawek wykonanych z drewna. W sezonie 2020 wprowadziła na rynek wiele nowych modeli. W kolekcji znajdują się m.in. zabawki muzyczne, układanki, pojazdy, zabawki tematyczne i dla niemowląt.

Linia zabawek muzycznych pozwala maluchom poznać podstawowe dźwięki gamy, a ich wydobywanie daje im ogromną satysfakcję. To świetne podwaliny pod edukację muzyczną, tak często pomijaną. Układanki, przeplatanki i labirynty dadzą nawet niecierpliwym maluchom zajęcie na długi czas i będą wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej. Wraz z klockami, na których widnieją tradycyjne litery lub obrazkowe historyjki ze zwierzętami, wspierają logiczne myślenie, kojarzenie faktów i pozwalają zrobić pierwsze kroki w nauce alfabetu i liczenia. Nie ujmuje nic tej nauce fakt, że dla dzieci jest przede wszystkim świetną zabawą.

SMIKISMIKI materiały prasowe

Dla młodszych niemowląt SMIKI proponuje serię drewnianych gryzaków i zawieszek do smoczków, a te nieco starsze z wielką radością będą bawić się pchaczami i zabawkami do ciągnięcia.

Dla przedszkolaków szczególnie dedykowane są zabawki tematyczne. Drewniany garaż czy zamek zapewnią dużo przyjemności podczas odgrywania ról. Na wyjątkową uwagę zasługują pojazdy – laweta z pojazdami służb ratowniczych czy śmieciarka, której konstrukcja i dodatkowe elementy mogą być świetnym wprowadzeniem do ekologicznego stylu życia, tak, jak ekologiczne są drewniane zabawki.

SMIKISMIKI Materiały prasowe

Linia drewnianych zabawek SMIKI przyciąga wzrok wyjątkową, subtelną stylistyką. Produkty wykonane są z najwyższą starannością z wysokiej jakości drewna, a do barwienia używane są bezpieczne, nietoksyczne farby na bazie wody. Ich szczególną zaletą jest wyjątkowa trwałość, znacznie większa niż w przypadku plastiku, a także biodegradowalność.

Więcej o: