Dzień Dziecka tuż tuż! Sprawdź propozycje prezentów dopasowanych do wieku malucha

1 czerwca lada moment, a Wy nadal nie macie prezentów dla swoich pociech? Weźcie głęboki oddech. Przygotowaliśmy dla Was ściągawkę, dzięki której wybierzecie idealny upominek, który umili Waszym maluchom ten wyjątkowy dzień.

Dla niemowlaka, czyli pierwszy Dzień Dziecka

Miękkie pianinko poduszeczka

Zabawa na brzuszku? Brzmi doskonale, zwłaszcza gdy można połączyć ją z muzyką! Miękkie pianinko poduszeczka zapewni ruchliwemu maluchowi bezpieczne podparcie podczas pierwszych prób podnoszenia główki, a następnie zabawy na brzuszku. Kolorowy i mięciutki materiał zachęca do odkrywania przyczepionych do poduszeczki pianinka, gryzaczka w kształcie nutki i klekotki tamburynu. Z taką orkiestrą nie koncerty w domowym gronie to prawdziwa frajda! Migocące różnymi kolorami pianinko odtwarza do 20 minut muzyki, a do tego posiada trzy tryby melodyjne – długogrający, odgłosy zwierząt i dźwięki prawdziwego pianina. A kiedy mały muzyk będzie już na tyle duży, aby odbyć swoje pierwsze wycieczki po domu, będzie mógł odczepić pianinko od poduszeczki i zabrać je na swoje małe-wielkie wojaże.

Wiek: 0+

Cena: ok. 100 zł

miekkiepianinkopoduszeczkamiekkiepianinkopoduszeczka Materiał prasowy

miekkiepianinkopoduszeczka_packshot3miekkiepianinkopoduszeczka_packshot3 materiał prasowy

Senna Chmurka Usypiacz

Drzemka pod chmurką - czy w piękną, wiosenną pogodę może być coś piękniejszego? Okazuje się, że tak, o ile do tego wszystkiego dołożymy migocące, kolorowe światełka i uspokajające melodie. To już sen czy jeszcze jawa? Uśmiechnięta Senna Chmurka Usypiacz pomoże wprowadzić maluszka do krainy snów już od pierwszych miesięcy życia. Chmurkę można łatwo przyczepić do drabinki łóżeczka lub kołyski, a delikatna muzyka i efekty dźwiękowe ze specjalnej playlisty Ready, Settle, Sleep są zsynchronizowane z pokazem kolorowych światełek, które tworzą przytulną atmosferę. Z takim towarzyszką można spać do rana!

Wiek: 0+

Cena: ok. 100 zł

ChmurkausypiaczChmurkausypiacz Materiał partnera

Sennachmurka_packshotSennachmurka_packshot materiał prasowy

Dla ciekawskiego roczniaka

Szczeniaczek Uczniaczek i Siostrzyczka Szczeniaczka

To urocze rodzeństwo – Szczeniaczek i jego Siostrzyczka – z pewnością zostaną ukochanymi maskotkami Twojego coraz bardziej rozbrykanego malucha. Miłe w dotyku przytulanki śpiewają edukacyjne piosenki, które maluszek już wkrótce będzie znał na pamięć. Maskotki działają w trzech poziomach nauki, które są dostosowane do wieku i etapu rozwoju dziecka. Dzięki nim szkrab poznaje nowe słowa, części ciała, kolory i literki. „Pobawmy się w naśladowanie” – Szczeniaczek w ramach wesołych zabaw uczy słuchania ze zrozumieniem i wykonywania poleceń. Gdy spyta „Gdzie mam czerwoną rękę?” – a szkrab naciśnie na prawidłową część ciała, pluszowy przyjaciel entuzjastycznie pochwali brzdąca, zachęcając do dalszej zabawy.

Cena: ok. 100 zł za jedną zabawkę

Wiek: 6–36 mies.

Siostrzyczka SzczeniaczkaSiostrzyczka Szczeniaczka materiał prasowy

Szczeniaczek Uczniaczek packshotSzczeniaczek Uczniaczek packshot materiał prasowy

Linia Linkimals

Gotowi na zabawę z rozgadaną paczką przyjaciół? Linia Linkimals to najbardziej zgrane zwierzątka, jakie tylko można sobie wymarzyć. Niebieski Jeż ze sznureczkiem, muzyczny Łoś, kolorowa Lama i roztańczony Leniwiec z wielką chęcią zaproszą Waszego malucha do wspólnego debatowania, zwłaszcza że do ekipy dołączył kolejny członek! Interaktywna Wydra wzbogaciła towarzystwo o nowe piosenki, słowa i naukę w naśladowanie dźwięków. Interaktywne Linkimals reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając. Oprócz tego każde ze zwierzątek posiada inne funkcje. Lama jest jednocześnie świecącą piramidką z kółekk, Leniwiec w rytm muzyki uczy literek i cyferek, Jeż to zabawka do ciągnięcia, a Łoś zaśpiewa dziecku wesołe piosenki. Nowa Wydra wprowadza maluszka w świat alfabetu i zwierzątek. Cała rodzina może być idealną opcją dla rodzeństwa albo małych kuzynów, którzy uwielbiają bawić się ze sobą. Wspólnie z Linkimalsami na pewno stworzą doskonałą paczkę.

Cena jednej zabawek od 50 zł do 150 zł

Wiek: 9 mies. +

Wydra Linkimals_packshotWydra Linkimals_packshot materiał prasowy

Leniwiec packshotLeniwiec packshot materiał prasowy

Jeż packshotJeż packshot materiał prasowy

Łoś packshotŁoś packshot materiał partnera

Lama packshotLama packshot Materiał prasowy

Wesoły aparat fotograficzny

Uwaga, teraz wszyscy mówią „seeer”! Z Wesołym aparatem fotograficznym Twój mały artysta uwieczni najpiękniejsze chwile całej rodziny. Ten zabawkowy aparat ma „lampę błyskową”, realistyczne odgłosy prawdziwego flesza, wyskakujące „zdjęcie polaroid” oraz elementy aktywizujące, które dziecko będzie z radością odkrywać w akompaniamencie wesołych piosenek edukacyjnych. Uśmiech, proszę!

Cena: ok. 70 zł

Wiek: 6 - 36 mies.

Wesoły aparat fotograficznyWesoły aparat fotograficzny materiał prasowy

Wesoły aparat fotograficzny_packshotWesoły aparat fotograficzny_packshot materiał prasowy

Edukacyjny Mikser Malucha

Trochę uśmiechu i szczypta dziecięcej radości powinny wystarczyć do przygotowania doskonałego dania na Dzień Dziecka. Wszystkie składniki mieszamy oczywiście w Edukacyjnym Mikserze Malucha, który pozwoli wyczarować Waszym małym kucharzom potrawy, jakie tylko sobie wymarzą i to w akompaniamencie wesołej muzyki. Do gotowania potrzebne są jeszcze odpowiednie akcesoria i najlepszej jakości produkty. Zabawkowe jajko, solniczka, gryzak „czekolada” oraz plastikowe wisienki stanowią bazę pysznego dania, a miarka i łyżka do mieszania pomogą połączyć wszystko w całość. Dodatkowo uśmiechnięta miska robot miksera „wie”, kiedy kucharz wkłada do środka poszczególne składniki, nagradzając go światełkami, muzyką, dźwiękami i wypowiedziami. To jak? Gotowi na ucztę?

Cena: ok. 100 zł

Wiek: 6 – 36 mies.

Edukacyjny mikser maluchaEdukacyjny mikser malucha materiał prasowy

Edukacyjny mikser malucha_packshotEdukacyjny mikser malucha_packshot materiał prasowy

Dla samodzielnego dwulatka

Pokoik Dziecięcy Little People

Starsze dzieci uwielbiają zabawę w odgrywanie ról, zwłaszcza kiedy mogą udawać prawdziwe, dorosłe życie. Z tym zabawkowym Pokoikiem Dziecięcym, Wasze pociechy mogą dbać o własne, maleństwa. Karmienie, przewijanie, usypianie w kołysce i wspólna zabawa. Przy użyciu wyobraźni, opieka nad bobasem będzie frajdą, zwłaszcza dla wszystkich małych niań! A po zabawie, zestaw można złożyć w wygodna walizeczkę i zabrać dokądkolwiek chcecie. Dodatkowo, zestaw można rozbudowywać o kolejne, fantastyczne akcesoria. Nowe figurki, mebelki, ubranka – z biegiem czasu pokoik może stać się pokaźną rezydencją!

Cena: ok. 70 zł

Wiek: 1,5 – 5 lat

pokoikdzieciecylittlepeoplepokoikdzieciecylittlepeople materiał prasowy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.