Magiczne przygody z nowymi zestawami z serii LEGO Harry Potter Wizarding World!

Grupa LEGO zaprezentowała nową serię magicznych zabawek, które zachwycą fanów Harry'ego Pottera i kolekcji Wizarding World. Te pełne tajemnic zestawy ożywią świat czarodziejów tak, jak może to zrobić wyłącznie zabawa klockami LEGO. Kolekcja powstaje przy współpracy z Warner Bros. Consumer Products.

W nowych zestawach LEGO znajdują się postacie, stworzenia i miejsca znane każdemu niedoszłemu uczniowi z Hogwartu. Młodzi konstruktorzy mogą kreować własne przygody i razem z Harrym, Ronem, Hermioną i ich wiernymi przyjaciółmi odtwarzać ulubione sceny z filmów.

Tajemnice Hogwartu i przygody poza murami szkoły

Zabawki LEGO umożliwią fanom Wizarding World odkrywanie Hogwartu w nowy i ekscytujący sposób. Samemu można znaleźć wejście do Pokoju Życzeń, zwabić profesor Umbridge do Zakazanego Lasu, dostać się do dormitorium Ravenclaw i zbadać Wieżę Astronomiczną w Hogwarcie.

Niesamowite przygody wykraczają jednak poza ściany szkoły czarodziejów... podczas zabawy zestawami fani będą mogli między innymi: uwolnić Harry'ego Pottera ze schowka pod schodami przy Privet Drive 4, wysłać Hedwigę, aby przekazała ważną wiadomość lub zbadać zaklęte zakamarki Nory.

Magia nieskończonych możliwości

Tak Marcos Bessa, główny projektant serii LEGO Harry Potter, komentuje nowości: - Każdego roku mamy szansę odtworzyć niektóre z najbardziej ekscytujących scen filmowych. Marzy nam się, by dzięki nowym produktom młodzi konstruktorzy uwierzyli, że w świecie czarodziejów wszystko jest możliwe.

 Nowe produkty nawiązujące do ośmiu filmów o Harrym Potterze można już zamówić w przedsprzedaży na stronie www.LEGO.pl. W regularnej sprzedaży kolekcja będzie dostępna od 1 czerwca 2020 roku i obejmie zestawy:

  • LEGO Harry Potter Pokój Życzeń w Hogwarcie™ – przesuń ścianę, żeby odsłonić ukryte wejście do Pokoju Życzeń i dołącz do warsztatów z obrony przed czarną magią w towarzystwie Harry’ego Pottera, Hermiony Granger i Luny Lovegood!
  • LEGO Harry Potter Wieża Astronomiczna w Hogwarcie™ – odwiedź klasę i biuro mistrza eliksirów Horacego Slughorna, sprawdź magiczną mandragorę w szklarni, a potem zbadaj akademik Ravenclaw i niesamowity sprzęt astronomiczny.
  •  LEGO Harry Potter Zakazany Las: spotkanie Umbridge – zwab profesor Umbridge na spotkanie z olbrzymem Grawpem i kilkoma centaurami w Zakazanym Lesie.
  •  LEGO Harry Potter Privet Drive 4 – odwiedź dom Dursleyów przy ulicy Privet Drive 4 i daj się porwać przygodzie!
  •  LEGO Harry Potter Hedwiga – poznaj Hedwigę, niezwykłą i pełną gracji sowę z filmów o Harrym Potterze.
  •  LEGO Harry Potter Atak na Norę – odkryj zwariowany kolorowy dom Weasleyów z Harrym, Ronem i resztą rodziny i pomóż im chronić go przed Śmierciożercami.
Więcej o: