Odkrywanie świata z Barbie i National Geographic

Dalekie podróże, poznawanie bogactwa natury i egzotycznych zakątków świata to od zawsze marzenie nie tylko dorosłych, ale i dzieci. By przybliżyć dzieciom podróżnicze zawody i temat ochrony środowiska we współpracy z National Geographic powstała nowa linia lalek Barbie.

 W czasach, gdy o przyrodę musimy dbać jak nigdy wcześniej, potrzebę troski o faunę i florę należy kształtować już od dziecka. W przybliżaniu ciekawych zjawisk i egzotycznych gatunków, w zachęcaniu do poznawania świata i nauki pomogą najnowsze lalki BarbieTM National GeographicTM. Niecodzienna współpraca ze słynnym tytułem podróżniczym zaowocowała linią czterech lalek - reprezentantek oryginalnych zawodów.

Barbie biolożka mórz polarnych, fotografka dzikiej przyrody, astrofizyczka oraz ekolożka - wszystkie bohaterki to pasjonatki natury i podróżowania, a także badaczki niezwykłych zjawisk. Lalki wyposażone są ?w tematyczne akcesoria, takie jak luneta czy aparat fotograficzny. Towarzyszą im zwierzątka, którymi się zajmują - lwiątko, małpka i pingwinek. Dzięki swoim wyjątkowym zajęciom i zainteresowaniom inspirują dziewczynki, by również poznawały świat i dążyły do wymarzonych, na pozór nieosiągalnych zawodów – ponieważ każda w przyszłości może być kim chce.

Zabawa w odkrywanie świata to doskonały sposób na naukę przyrody i poszanowania dla natury. Razem z Barbie dziewczynki mogą wyobrażać sobie dalekie podróże, egzotyczne przygody i działania na rzecz środowiska.

Mogę być (kim chcę)

Lalki BarbieTM National GeographicTM to kolejna inicjatywa tworzona w myśl filozofii Barbie Możesz być kim chcesz. Marka inspiruje najmłodszych do poszukiwania własnej drogi oraz zachęca do realizacji pasji ?i marzeń. Do wspólnych przedsięwzięć Barbie i National Geographic należy startujący w październiku program edukacyjny Mogę być skierowany do uczniów szkół podstawowych, w którym młodzież poznaje historie inspirujących kobiet i odnajduje wśród nich własne wzorce do naśladowania.

Odkrywanie świata z Barbie i National GeographicOdkrywanie świata z Barbie i National Geographic Photographer Jeremy Lloyd /Stylist Jennifer Costa/materiał promocyjny partnera