"Extra Szkolna Stołówka" - trzecia edycja programu dla szkół podstawowych

Trwa trzecia edycja ogólnopolskiego programu "Extra Szkolna Stołówka", którego inicjatorem jest marka Delma. Celem programu jest poprawa warunków, w jakich dzieci spożywają posiłki w szkołach.

Program "Extra Szkolna Stołówka" skierowany jest do szkół podstawowych. Dzięki niemu mają one szansę wygrania remontu stołówki, by miejsce to mogło być estetyczne i funkcjonalne, zapewniając uczniom komfort podczas spożywania posiłków. W czasie trwania programu aż trzy placówki zdobędą 20 000 złotych, które przeznaczą na prace remontowe. Zwycięska szkoła będzie wybierana co trzy tygodnie spośród tych, które zostaną zgłoszone na stronie www.extrastolowki.pl. Co bardzo ważne, każdy z nas może wskazać placówkę, w której powinien odbyć się remont stołówki.

By wziąć udział w aktywacji, należy zakupić dowolny produkt marki Delma, a następnie wejść na stronę www.extrastolowki.pl, zarejestrować paragon, wybrać szkołę, w której naszym zdaniem powinien zostać przeprowadzony remont stołówki, i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Dodatkowo wszyscy biorący udział w akcji codziennie mają szansę na nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł na wyprawkę szkolną. Akcja potrwa do 21 października.

'Extra Szkolna Stołówka' - trzecia edycja programu dla szkół podstawowych'Extra Szkolna Stołówka' - trzecia edycja programu dla szkół podstawowych Materiał prasowy Partnera

"Extra Szkolna Stołówka" już po raz trzeci

Tegoroczna edycja programu "Extra Szkolna Stołówka" to już jego trzecia odsłona. Dotychczas wzięło w nim udział ponad 850 szkół, a wyremontowanych zostało aż 10 szkolnych stołówek.

Regulamin programu znajduje się na www.extrastolowki.pl

Inicjatorem programu jest marka Delma.