Idealny plecak dla przedszkolaka

1 września zbliża się wielkimi krokami. Ten dzień będzie dla Ciebie i Twojego dziecka ogromnym wyzwaniem, stresującym i ekscytującym jednocześnie. Przed Twoją pociechą rozpocznie się wielka przygoda, której na imię PRZEDSZKOLE. Zawrze tam nowe znajomości, poszerzy swoją wiedzę, i spędzi wiele godzin na zabawie.

Zanim maluch przekroczy drzwi tej niezwykłej przygody, przed Wami kilka ważnych tygodni spędzonych na przygotowaniach do niej. To bardzo ważny etap. Od niego zależy, czy oczekiwanie na pójście do przedszkola będzie pachniało przyjemnością, czy stresem.

Pierwszym, ważnym elementem wspomnianych przygotowań jest wybór plecaka. W umiejętny sposób musisz połączyć w jedno funkcjonalność i preferencje dziecka. Coolpack śpiewająco sprostał temu zadaniu. W sklepach jest już dostępna szeroka gama plecaków Bobby LedPack by CoolPack, zaprojektowanych z myślą o przedszkolakach.

Co wyjątkowego jest w plecakach Bobby LedPack by CoolPack?

LEDy! Projektanci upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu. Maluszek będzie podekscytowany tym, że jego plecak świeci w ciemności, a Ty będziesz spokojniejsza o jego bezpieczeństwo. Twoje dziecko będzie doskonale oświetlone, gdy wybierze się po zmierzchu na wycieczkę z grupą. Tak dużą świecącą powierzchnię trudno przeoczyć.

Względy estetyczne, jak wiemy, są dość istotne – zwłaszcza dla małego przedszkolaka. Ale odpowiedzialnego rodzica, na pewno zainteresują również inne kwestie:

  1. 1. Wielkość – tornister dla przedszkolaka powinien być mały! Dostosowany do jego wzrostu, wieku i wagi. Zastanów się, co on będzie w nim nosił? Zapewne strój na gimnastykę, obuwie na zmianę, drugie śniadanie i napój, jeśli w placówce nie ma stołówki. Ewentualnie ulubioną zabawkę. Plecaki Bobby LED idealnie wpasowują się w granice pojemnościowe wyznaczone przez specjalistów. Wszystkie mają 30 cm wysokości, 28 cm szerokości, 8,5 cm głębokości. Plecak jest na tyle pojemny, aby dzieciak z łatwością spakował wszystkie potrzebne rzeczy i nie miał miejsca na wpakowanie zbędnych. To nauczy go ustanawiać priorytety oraz uchroni przed dźwiganiem niepotrzebnego ciężaru.

  2. Wytrzymałość – kupując plecak, koniecznie sprawdź, jak został wykonany. Modele Bobby LED są „grubymi nićmi szyte” :) Ukryte w takim plecaku skarby Twojego maluszka będą bezpieczne w każdą pogodę. Ani śnieg ani deszcz nie dostaną się do środka, ponieważ plecak został wykonany z solidnego, wodoodpornego materiału. Na pewno będzie towarzyszył dziecku cały rok.

  3.  Komfort i zdrowie – te dwie rzeczy zawsze idą ze sobą w parze. Szczególnie przy wyborze plecaka. Wygodny plecak, to przyjazny dla zdrowia jego posiadacza. Bobby LED są wyposażone w miękkie, wyściełane plecy i szelki, które można regulować. Dzięki temu, torba będzie idealnie przylegać do pleców przedszkolaka, a jego ciężar nabierze lekkości. I co najważniejsze: takie rozwiązanie zapobiegnie rozwojowi wad kręgosłupa.

  4. Od najmłodszych lat dziecko powinno uczyć się samodzielności. Model Bobby LED pomoże mu osiągnąć ten cel. Posiada jedną dużą komorę, mniejszą przednią kieszeń i dwie małe, boczne kieszonki na bidon czy kanapkę. Takie rozplanowanie przestrzeni plecaka pozwoli mu zachować porządek i ułatwi dostęp do potrzebnych rzeczy.

  5. A teraz ukłon w stronę przedszkolaczka: super, ekstra, mały gadżet – plecaki Bobby LED zostały wyposażone w kłódkę z zamkiem szyfrowym. Co to oznacza dla posiadacza? Po pierwsze zaimponuje innym dzieciom. Po drugie skuteczną ochronę dziecięcych skarbów przed wścibskimi kolegami.

Bobby Led wychodzi na przeciw oczekiwaniom dzieci i rodziców.

Plecaki Bobby LedPack by CoolPack mają wszystko, czego pragną maluchy i są odpowiedzią na oczekiwania ich rodziców. Małe, kolorowe, świecące. Przykuwają uwagę kierowców i dzieci. Pozwalają na samodzielną organizację pakowania dziecku i sprawiają mu przy tym dużo radości. Jeśli chcesz,by przedszkole kojarzyło się Twojej pociesze pozytywnie, kup jeden z modeli Bobby LedPack by CoolPack!

CoolPack plecakiCoolPack plecaki fot. Materiał prasowy