Dwie minuty i obiad taki, że Łoooo.

Na rynku pojawiły się nowe produkty marki Łowicz. Kaszotta i risotto dostępne są już teraz w całej Polsce na półkach z daniami gotowymi. Innowacyjny produkt jest szybkim i wygodnym sposobem na przygotowanie pełnowartościowego i smacznego posiłku w dwie minuty

Nowe produkty od Łowicza to pełne wartościowych składników dania gotowe na bazie kaszy lub ryżu oraz warzyw. Są cennym źródłem błonnika pokarmowego i magnezu. Co ważne, nie zawierają konserwantów i wzmacniaczy smaku. Ich skład czyni je idealną propozycją na posiłek również dla wegetarian.

Nad wyborem kaszy i ryżu do dań gotowych czuwali eksperci marki Lubella. We współpracy z ekspertami marki Łowicz i przy wsparciu merytorycznym dietetyka stworzyli oni cztery dania, będące oryginalnymi kompozycjami zbóż i warzyw:

  • kaszotto z kaszą bulgur, papryką i czerwoną fasolą,
  • kaszotto z kaszą pęczak, kukurydzą, fasolką szparagową,
  • kaszotto z kaszą gryczaną, cebulą i suszonymi podgrzybkami,
  • risotto z ryżem, jarmużem i suszonymi pomidorami.

Nowe produkty Łowicz stanowią innowację na rynku dań gotowych. Kaszotta i risotto Łowicz zapakowane są w lekką i poręczną saszetkę, która bez trudu zmieści się do torby czy plecaka. Opakowanie zawierające 250 g produktu to porcja w sam raz na jeden posiłek.

Innowacyjne dania gotowe Łowicza nie wymagają żadnej dodatkowej obróbki i stanowią doskonały wybór na pełnoprawny, szybki posiłek w domu, w pracy czy na uczelni. Po otwarciu saszetki zawartość wystarczy podgrzać przez 2 minuty w kuchence mikrofalowej, by uzyskać ciepły posiłek pełen wartościowych składników odżywczych. Wykonane ze specjalnej folii opakowanie pozwala na podgrzanie dania w kuchence w sposób bezpieczny dla produktu i niepowodujący zmiany jego smaku.

Produkty są dostępne w sklepach w całej Polsce, na półkach z daniami gotowymi. Sugerowana cena detaliczna to 5,99 zł za 250 g.