CHROŃ TAK BARDZO, JAK KOCHASZ. OCHRONA SŁONECZNA DLA DZIECI

Dorośli powinni być świadomi niebezpieczeństw, z którymi dzieci zmagają się podczas zabaw na słońcu. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym produktom od Eau Thermale Av?ne najmłodsi mogą nurkować, budować zamki z piasku i skakać po falach, nie martwiąc się o poparzenie słoneczne.

NOWA FORMUŁA/ NOWE OPAKOWANIE

SPRAY DLA DZIECI SPF 50+ (200 ML) i MLECZKO DO CIAŁA DLA DZIECI SPF 50+ (250 ML)

Skóra dzieci jest delikatniejsza niż u dorosłych, a także jest poddawana wielu czynnikom zewnętrznym. Aby chronić najmłodszych – w dermokosmetykach przeciwsłonecznych została zastosowana innowacyjna technologia SWOP® (PEŁNA BARIERA) – oznacza zmienną fazę olejową podczas aplikacji. Na początku aplikowania konsystencja ma właściwości fluidu, który bardzo łatwo aplikuje się i rozprowadza. W kontakcie produktu ze skórą , faza produktu zmienia się i przypomina krem, co daje doskonały film ochronny – pełną barierę przed słońcem i drażniącymi czynnikami zewnętrznymi.

 Spray SPF 50+ dla dzieci i Mleczko do ciała SPF 50+ dla dzieci zapewniają optymalną ochronę UVB-UVA. Prekoferyl, fotostabilny prekursor witaminy E, działa w doskonałej harmonii z Thialidine, aby zapewnić całkowitą ochronę komórek przed wolnymi rodnikami. Zawartość Wody termalnej Avène i roślinnej gliceryny, czyli silnej substancji nawilżającej sprawiają, że produkty chronią skórę zarówno przed słońcem, jak i przed wysuszeniem; są wodoodporne i bez zapachu.

 Wskazania:

- bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna

- wrażliwa skóra u dzieci

- twarz i ciał.