SVR SEBIACLEAR - na "przesilenie wiosenne" tłustej skóry

Trądzik to problem całoroczny, którego objawy nasilają się w porach przejściowych - jesienią oraz wiosną. Skóra, podobnie jak my, może ulec tzw. przesileniu wiosennemu - sucha skóra staje się jeszcze bardziej przesuszona, a tłusta reaguje większą ilością zaskórników, zmian zapalnych (grudek i krostek), bardziej się świeci, bo wydziela więcej niż zwykle sebum.

 W zależności od postaci  trądziku i jego nasilenia   stosuje się różne sposoby radzenia sobie z tym uciążliwym problemem: od pielęgnacji domowej produktami z przebadanymi dermatologicznie substancjami, poprzez zabiegi kosmetyczne wspomagające kurację przeciwtrądzikową, po leczenie prowadzone pod kontrolą dermatologa. Niezależnie od  wybranej metody, zawsze zaleca się stosowanie dermokosmetyków, które pielęgnują skórę, pomagają komfortowo przejść przez etap leczenia, podtrzymują  efekty terapii i są doskonałym uzupełnieniem zabiegów kosmetycznych.

SEBIACLEAR  to linia produktów  dedykowana do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. Zawiera wiodące, dermatologiczne składniki aktywne w najwyższych stężeniach, dobranych tak, aby były doskonale tolerowane  nawet przez bardzo wrażliwą skórę.

Linia do skóry tłustej i trądzikowej SVR Sebiaclear to unikalna kombinacja aktywnych składników znanych z doskonałej tolerancji - glukonolaktonu i niacynamidu:

  1. Glukonolakton: przeciwzapalne właściwości glukonolaktonu porównywalne są
    z nadtlenkiem benzoilu – jedną z wiodących substancji stosowanych w leczeniu trądziku. Co więcej, glukonolakton ma działanie keratolityczne, o skuteczności porównywalnej do alfa-hydroksykwasów (ale jest zdecydowanie lepiej tolerowany), które nie tylko zwalczają zmiany trądzikowe, ale są również stosowane w pielęgnacji starzejącej się skóry. Ta wszechstronna cząsteczka ma również właściwości regulujące wydzielanie sebum, co jest istotne w pielęgnacji skóry z niedoskonałościami. 
  2.  Niacynamid z kolei to substancja znana z właściwości przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych i regulujących wydzielanie  sebum. Jego skuteczność jest porównywalna do klindamycyny- antybiotyku zalecanego przez dermatologów.  Niacynamid wzmacnia również barierę naskórkową poprzez zwiększenie zawartości ceramidów i wolnych kwasów tłuszczowych w warstwie rogowej naskórka, co jest szczególnie istotne w przypadku skóry z oznakami starzenia się.

W skład linii Sebiaclear wchodzą dermokosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej na każdym etapie zaawansowania niedoskonałości.

Wszystkie produkty z linii SEBIACLEAR zostały przetestowane  pod kątem dysruptorów endokrynnych - badania potwierdziły, że ich formuły nie mają wpływu na układ hormonalny organizmu człowieka i mogą być stosowane również
przez kobiety w ciąży.

Pielęgnacja

SEBIACLEAR SERUM

SERUM O PODWÓJNYM DZIAŁANIU: REDUKUJE TRĄDZIK WIEKU DOROSŁEGO I DZIAŁA PRZECIWZMARSZCZKOWO. CHRONI PRZED ZANIECZYSZCZENIAMI (SMOG).

WSKAZANIA: trądzik osób dorosłych.

Cena: 79 zł/Pojemność: 30 ml

SEBIACLEAR ACTIVE

AKTYWNY KREM DO SKÓRY TŁUSTEJ I TRĄDZIKOWEJ ZMNIEJSZAJĄCY NIEDOSKONAŁOŚCI (KROSTKI, ZMIANY ZAPALNE, ZASKÓRNIKI)
WSKAZANIA: trądzik pospolity.

Cena: 51 zł/Pojemność: 40 ml

SEBIACLEAR CICAPEEL

PUNKTOWY, AKTYWNY ŻEL NA ZASKÓRNIKI I WYPRYSKI

WSKAZANIA: miejscowa aplikacja na zaskórniki i zmiany trądzikowe.
Cena:  44 zł/Pojemność: 15 ml

SEBIACLEAR HYDRA

NAWILŻAJĄCY KREM O DZIAŁANIU REGENERUJĄCYM

WSKAZANIA: pielęgnacja skóry wysuszonej i podrażnionej wskutek terapii dermatologicznej (np. izotretinoiną).
Cena: 50 zł/Pojemność: 40 ml

SEBIACLEAR MAT + PORES

MATUJĄCY KREM REGULUJĄCY WYDZIELANIE SEBUM
I ZMNIEJSZAJĄCY PORY

WSKAZANIA: błyszcząca skóra, nadprodukcja sebum, rozszerzone pory.

Cena: 50 zł/Pojemność: 40 ml

Ochrona przeciwsłoneczna i pielęgnacja:

SEBIACLEAR KREM SPF50

KREM CHRONIĄCY PRZED PROMIENIOWANIEM UV, MATUJĄCY SKÓRĘ
I ZMNIEJSZAJĄCY NIEDOSKONAŁOŚCI

WSKAZANIA: pielęgnacja i ochrona przeciwsłoneczna skóry tłustej i trądzikowej.

Cena: 57 zł/Pojemność: 50 ml

Oczyszczanie:

SEBIACLEAR WODA MICELARNA

OCZYSZCZAJĄCA WODA MICELARNA DO SKÓRY TŁUSTEJ I TRĄDZIKOWEJ

WSKAZANIA: oczyszczanie skóry, demakijaż, usuwanie wodoodpornego makijażu.

Cena: 54 zł/Pojemność: 400 ml

SEBIACLEAR ŻEL OCZYSZCZAJĄCY

OCZYSZCZAJĄCY ŻEL DO SKÓRY TŁUSTEJ I TRĄDZIKOWEJ

WSKAZANIA: oczyszczanie skóry, usuwanie zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Nie zawiera mydła.

Cena: 39 zł/Pojemność: 200 ml

Cena: 55 zł/Pojemność: 400 ml