Biedronka urządza święta wielkanocne nawet z 15-procentowym rabatem!

Jak przygotować najlepszy wielkanocny barszcz albo namalować piękną pisankę? Od tego ekspertami są klienci Biedronki. Natomiast sieć zadba o to, w czym specjalizuje się od lat: szeroką ofertę produktów najwyższej jakości, idealnych na świąteczne stoły. W tym roku Biedronka przygotowała też wyjątkowe wielkanocne akcje promocyjne. Dzięki nim będzie można zdobyć za darmo trzecią z serii książek o kultowych już Słodziakach i rabat 15 proc. na całe zakupy wielkanocne! Akcja "Wielkanocna wyklejanka" startuje już 4 marca br

- Nasze przedświąteczne akcje są różnorodne. Zależy nam bowiem na tym, by każdy znalazł coś dla siebie. Jedno jest pewne: dzięki Biedronce nasi klienci będą mogli nabyć świąteczne specjały najwyższej jakości i jeszcze bardziej zadbać o domowy budżet. Natomiast dzięki naklejkom umożliwiającym zdobycie trzeciej części książki o przygodach Gangu Słodziaków, dodajemy też trochę zabawy do codziennych zakupów. Liczymy na to, że ta książka stanie się inspiracją do wspólnego czytania z dziećmi podczas świąt, kiedy mamy więcej czasu dla najbliższych - mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej sieci Biedronka

Zbieranie wielkanocnych jajeczek zaczyna się 4 marca br. i potrwa do 14 kwietnia br. Zasady są proste: akcja polega na kolekcjonowaniu naklejek z jajeczkami - przy zakupach za minimum 69 zł, bez względu na dzień tygodnia, klient otrzyma jedną naklejkę-jajeczko. 15 zebranych naklejek oznacza 15 proc. jednorazowej zniżki, przy czym kwota rabatu dotyczącego pojedynczego zakupu może wynieść maksymalnie 75 zł (szczegóły w regulaminie akcji na www.biedronka.pl/wyklejanka). Zakupy z rabatem będzie można zrobić w przedświątecznym tygodniu, czyli w dniach 15-20 kwietnia br.

Użytkownicy karty Moja Biedronka mogą też zbierać naklejki z wizerunkiem książki o przygodach Gangu Słodziaków. Kto uzbiera ich 15, dostanie za darmo nową książkę o najpopularniejszych pluszakach - "Zamieszanie na leśnej polanie, czyli kolejne przygody Gangu Słodziaków". Naklejki przy kasie - jednorazowo aż 3 sztuki - otrzymują klienci, którzy zrobią zakupy weekendowe, od piątku do niedzieli, za co najmniej 69 zł. Akcja rusza również 4 marca i zakończy się 14 kwietnia. Trzecią część przygód Słodziaków będzie można odebrać z kartą Moja Biedronka od 15 do 27 kwietnia br. lub do wyczerpania zapasów. Biedronka wydała już klientom ponad milion egzemplarzy dwóch poprzednich książek o przygodach Gangu Słodziaków.

Dodatkowo, klienci z kartą Moja Biedronka podczas weekendowych zakupów przy kasie dostaną też bon na Superofertę Dnia. Dzięki niemu w określonym na bonie terminie będą mogli jednorazowo otrzymać rabaty na wybrane artykuły lub kategorie produktów.

W świątecznych akcjach promocyjnych wydanie wielokrotności kwoty 69 zł nie pomnaża naklejek, zatem przy jednorazowych zakupach można otrzymać maksymalnie: 1 naklejkę z jajkiem, 3 naklejki z książką oraz 1 kupon Superoferta Dnia. Więcej szczegółów i regulamin akcji, zawierający m.in. wyłączenia, można znaleźć w sklepach i na stronie www.biedronka.pl/wyklejanka.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.