Warszawa Kobiet czyli lek na jesienna chandrę

Jak co roku jesień dla wielu z nas wiąże się z obniżeniem nastroju. Coraz mniejsza ilość światła słonecznego i towarzyszący jej chłód może każdemu skutecznie zepsuć humor. Jak walczyć z chandrą podpowiada zespół Warszawy Kobiet. Jak się okazuje nie ma takiego problemu, z którym nie poradzi sobie dobre towarzystwo przyjaciółek, pyszne jedzenie, picie oraz rozrywka.

Po pierwsze  - wyjdź do ludzi

Jesienią wielu z nas ma ochotę na cocooning (z ang. przesiadywanie w domu wynikające z niechęci wychodzenia na dwór, szczególnie częste jesienią i zimą). Niestety izolowanie nie jest dobrą metodą walki z obniżonym nastrojem. Dlatego warto umówić się z przyjaciółmi i wyjść na miasto – przytulne knajpki szczególnie mocno sprzyjają w tym okresie spędzeniu razem czasu. Z kartą Warszawy Kobiet taka okazja pojawia się już z samego rana możemy bowiem skoczyć na aromatyczną kawę w Zorzy, która pobudzi nas do działania i pomoże się rozgrzać. Jeśli wypijemy ją w towarzystwie przyjaciółki radość będzie podwójna.

Po drugie – uatrakcyjnij swój wieczór

No dobrze poranek zagospodarowany ale co z wieczorem kiedy brak światła daje się już mocno we znaki? Wtedy do dyspozycji mamy stylowe warszawskie drinkbary i restauracje gdzie możemy wypić świetnego drinka lub zjeść smaczny deser. Możecie skoczyć na przykład do warszawskiej Granda Bar lub Welesa gdzie barmani zaskoczą was swoją kreatywnością w przygotowywaniu wyjątkowych drinków. Doskonała zabawa gwarantowana. Jeśli najdzie Was ochota na spacer pięknie oświetlonymi uliczkami centrum Warszawy możecie wybrać np. Nowy Świat z jego sławną świąteczną iluminacją i wypić kieliszek prosecco w Restauracji Fontanna lub nawet przespacerować się koło Grobu Nieznanego Żołnierza by dotrzeć na mohito w Momu.

Po trzecie – zabaw się

Ruch, a w szczególności taniec to doskonały sposób na wyzwolenie endorfin, które skutecznie poprawią Wam samopoczucie. Warto zatem wybrać się z przyjaciółkami na imprezę – najlepiej w wyjątkowej scenerii jaką oferują topowe warszawskie kluby – Room 13 oraz Level 27. Niezwykłe wnętrza, świetni DJ-e i darmowe drinki z kartą Warszawy Kobiet to przepis na niezapomniany jesienny lub zimowy wieczór.

Po czwarte – postaw na relaks i upiększanie

Ostatnim sposobem na walkę z sezonową depresją jaki proponuje ekipa Warszawy Kobiet jest skradnięcie kilka chwil dla siebie alby oddać się relaksowi. Która z nas nie chciałaby wybrać się na mikrodebmabrazję, zabieg odmładzający na okolice oczu lub ust, wystylizować swoich brwi czy skorzystać z masażu i to w renomowanych warszawskich klinikach? Jeśli to nie poprawi Wam nastroju to nic innego nie da już tu rady ;)

Jak to działa?

Warszawa Kobiet to wyjątkowy program umożliwiający nielimitowany dostęp do usługi club&restaurant w topowych lokalach oraz 3 wybrane zabiegi z zakresu care&welness za pośrednictwem jednej karty. Po jednorazowej opłacie za kartę, uiszczonej na platformie zakupowej www.warszawakobiet.pl, otrzymujesz kartę pocztą w ciągu dwóch dni roboczych. Następnie dokonujesz aktywacji karty na platformie w zakładce "aktywacja karty" i... gotowe! Korzystasz codziennie z możliwości jakie daje Ci karta.

Więcej na www.warszawakobiet.pl