CURAPROX BABY dla najmłodszych. Higiena, którą pokochają maluchy

Kiedy powinniśmy rozpocząć dbałość o ząbki naszej pociechy? CURAPROX podpowiada... nim się one pojawią! Dobór odpowiedniego smoczka pomoże zapobiec wadom zgryzu w przyszłości. Ponadto w okresie ząbkowania warto sięgnąć po specjalistyczny gryzak CURAPROX Baby, który nie tylko załagodzi ból, jaki odczuwa nasza pociecha przy ząbkowaniu, ale dzięki wmontowanej miniszczoteczce, przygotuje malucha do używania pierwszej szczoteczki CURAkid.

Krok 1 - dobry SMOCZEK to podstawa

Wybierając smoczek dla swojego dziecka należy kierować się nie jego wyglądem zewnętrznym, ale przede wszystkim tym, czy posiada on specjalnie zaprojektowany ortodontyczny kształt. Jest to ważne, gdyż używanie zwykłego smoczka powoduje poważne problemy w prawidłowym rozwoju podniebienia, łuków zębowych i całej szczęki maluszka. Medyczno-ortopedyczny smoczek Curaprox Baby, opracowany przez wybitnego lekarza ortodontę Herberta Pick'a zapobiega deformacjom podniebienia (tworzenia się tzw. gotyckiego podniebienia), które to prowadzą do problemów z oddychaniem, a także wadom zgryzu. Bezpieczny smoczek Curaprox Baby pozwala na wykształcenie się pięknych, równych łuków zębowych u dziecka, co jest bardzo ważne z punktu widzenia nie narażania się na późniejsze kosztowne leczenie ortodontyczne. Ponadto smoczek posiada miękką silikonową powłokę, która dopasowuje się do buzi dziecka i pozwala mu swobodnie połykać ślinę. Zaokrąglone brzegi zapobiegają zranieniom delikatnej buzi dziecka. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, niezawierających groźnych bisfenoli czy ftalanów.

CURAPROX BABY dla najmłodszychCURAPROX BABY dla najmłodszych materiały prasowe

Krok 2 - przyjaciel w trakcie ząbkowania, czyli GRYZAK CURAPROX Baby

Gryzak CURAPROX Baby to prawdziwa przygoda i zabawa, a także pierwsza "szczoteczka treningowa" dla Twojego Dziecka. Posiada fascynującą w dotyku powierzchnię, a wprawiony w ruch wydaje delikatny dźwięk grzechotki, przez co wzbudza ciekawość i sprzyja rozwojowi sensomotorycznemu dziecka. Stosowanie gryzaka CURAPROX Baby zmniejsza ból wywołany wyrzynaniem się pierwszych ząbków, poprzez delikatny masaż dziąseł. Dzięki odpowiedniej budowie przygotowuje niemowlęta na spotkanie z ich pierwszą szczoteczką i wprowadza w świat szczotkowania zębów.

CURAPROX BABY dla najmłodszychCURAPROX BABY dla najmłodszych materiały prasowe

Krok 3 - właściwa higiena od pierwszego ząbka: SZCZOTECZKA CURAkid

CURAkid, czyli CK 4260 supersoft to szczoteczka do zębów przeznaczona dla dzieci od pierwszego ząbka do 4 roku życia. Ultramiękkie włosie szczoteczki, w ilości aż 4260 pojedynczych włókien, skutecznie i gruntownie usuwa płytkę nazębną oraz wszelkie zanieczyszczenia, jednak w sposób łagodny dla dziąseł. Specjalnie przystosowana do dziecięcej dłoni rączka szczoteczki idealnie się w niej układa i nie wyślizguje, ułatwiając tym samym mycie zębów.

CURAPROX BABY dla najmłodszychCURAPROX BABY dla najmłodszych materiały prasowe

Smoczki cena: 120 zł/ opakowanie
Opakowanie zawiera dwa smoczki oraz pudełko do przechowywania oraz sterylizacji.

Gryzak cena: 82 zł/szt.

Szczoteczka CURAkid cena: 19,50 zł/szt.