Butelka inna niż wszystkie!

Opieka nad dzieckiem wymaga od nas sprawności, umiejętności strategicznego myślenia oraz ogromnej pomysłowości. Co do tej ostatniej cechy, to warto czasami pozwolić coś sobie podpowiedzieć, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami. Renomowana marka N?by wprowadza rewolucyjną buteleczkę wykonaną z tritanu. Co to takiego? Jakie ma właściwości? I dlaczego jest tak polecane? Przekonajmy się!

Trintan szturmem zdobywa popularność zwłaszcza wśród zwolenników turystyki górskiej. Materiał ten łączy w sobie zalety szkła i plastiku nie posiadając zarazem wad obu tych tworzyw. Nie jest więc kruchy i nie stłucze się, ale jednocześnie nie zawiera szkodliwych, będących w plastikowych butelkach BPA, BPS ani żadnych innych bisfenoli. Jest też lżejszy od szkła dzięki czemu sprawdza się podczas wyjazdów, w podróży.

To co chcieli osiągnąć producenci firmy Nûby™, to przede wszystkim dać rodzicom możliwość podawania dziecku napojów w bezpieczny sposób. Szkło jest kruche i łatwo się tłucze, co nie jest w pełni bezpieczne dla dzieci. Plastik, jak dowodzą badania, posiada swoje wady w postaci substancji przedostających się do napoju. Znaleźli więc rozwiązanie: Tritan to materiał, który posiada bardzo wiele zalet. Zdobył tak ogromną popularność, gdyż jest lekki, wytrzymały, trwały i nie posiada największej wady plastiku, czyli nie wydziela szkodliwych substancji. Dzięki tym cechom stał się bardzo popularny w turystyce, a obecnie jego zalety mogą odkryć także rodzice małych odkrywców z Polski – wyjaśnia Karina Opalińska General Manager z firmy abcKid dystrybutora marki Nûby™ w Polsce.

Szkodliwe substancje mogą przedostawać się z plastikowych buteleczek do napoju i być później wchłaniane do organizmu naszego dziecka. Z butelką z tritanu nie mamy tego problemu. Butelka z tritanu jest wielorazowego użytku więc jest także przyjazna środowisku, nie wyrzucasz jej bowiem po jednym użyciu.

Produkt renomowanej marki Nûby™ charakteryzuje się niebanalnym designem, wesołymi kolorami, które przypadną do gustu Twojemu dziecku oraz wygodną dla dziecka konstrukcją, dzięki słomce wykonanej z miękkiego tworzywa. Buteleczka ma pojemność 360ml doskonale sprawdzi się w małych i dużych podróżach oraz w domu. Jest przy tym łatwa w czyszczeniu, bez kłopotu można ją umyć w zmywarce.

Spotykany w turystyce materiał jakim jest tritan doskonale się sprawdza także dla naszych małych odkrywców. Nie stłucze się, jest lekki, wytrzymały i trwały. Producenci są dumni z tego, że dają w ręce rodziców tak stworzony produkt, który ułatwi im życie i opiekę nad pociechą.

Buteleczka jest w naszym kraju dostępna dzięki dystrybutorowi firmie abcKid.