Fitbit ogłasza dostępność smartwatcha Fitbit Versa w Polsce

Monitorowanie zdrowia kobiet pomoże kobietom lepiej zrozumieć relację między cyklem menstruacyjnym, a ogólnym stanem zdrowia

Fitbit, Inc. (NYSE: FIT) wiodąca światowa marka ubieralnych urządzeń monitorujących aktywność, ogłosiła 16 maja dostępność smartwatcha Fitbit Versa™ w Polsce. Versa to najlżejszy metalowy smartwatch Fitbit. Posiada nowoczesny design, zaawansowane funkcje w zakresie zdrowia i aktywności, żywotność baterii sięgającą powyżej 4 dni , możliwości dostosowania do wymagań konsumentów i kompatybilność między platformami – wszystko w konkurencyjnej cenie.

Począwszy od maja, nowe funkcje Fitbit obejmują:

  • Szybkie odpowiedzi: Użytkownicy urządzeń moblinych z systemem Android mogą odpowiadać na wiadomości przy użyciu smartwatchy Fitbit Versa i Fitbit Ionic ™. Twórz i wysyłaj do pięciu niestandardowych, wstępnie wypełnionych, szybkich odpowiedzi składających się z maksymalnie 60 znaków, za pomocą wiadomości tekstowych i aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak WhatsApp i Facebook Messenger.
  • Monitorowanie zdrowia kobiet : Dostępne w aplikacji Fitbit® dla wszystkich dorosłych użytkowników identyfikujących się jako kobiety, pomaga monitorować cykl menstruacyjny i objawy.i Ułatwia zarządzanie cyklem i daje pełniejszy obraz zdrowia oraz dane o aktywności zebrane w jednym miejscu. Użytkownicy smartwatchy Versa i Ionic będą mogli też mieć podgląd informacji dotyczących monitorowania zdrowia kobiet na urządzeniu. Platforma jest już dostępna na urządzenia z systemami iOS oraz Windows Phone. Dla użytkowników posiadających Android, zostanie uruchomiona do końca miesiąca.

Fitbit Versa w PolsceFitbit Versa w Polsce materiały prasowe

"Niezmiernie cieszymy się, że użytkownicy z całego świata będą mogli korzystać z pięknie zaprojektowanego smartwatcha Versa ze wszystkimi zaawansowanymi funkcjami w zakresie zdrowia i aktywności oraz mieć dostęp do naszej wielkiej, globalnej społeczności i inteligentnych, najbardziej przydatnych możliwości w przystępnej cenie", powiedział James Park, współzałożyciel i CEO firmy Fitbit. "Wierzymy, że Versa to smartwatch, którzy przyciągnie nowych użytkowników i pomoże nam zagospodarować nowy segment rynku w kategorii urządzeń ubieralnych".

Versa, z systemem Fitbit OS 2.0, jeszcze bardziej ułatwia dostęp do codziennych i cotygodniowych danych dotyczących zdrowia i aktywności. Umożliwia to zaprojektowany na nowo pulpit, który wyświetla zorientowane na działanie wiadomości motywacyjne, porady i gry, które pomogą ci w osiągnięciu celów. Zaawansowane funkcje obejmują indywidualne treningi z Fitbit Coach na ekranie, ulepszone całodobowe monitorowanie tętna PurePulse®, 15+ trybów ćwiczeń, połączenie z GPS, monitorowanie pływania SmartTrack™ i wodoodporność do 50 metrów oraz automatyczne monitorowanie faz snu.

"Nowe funkcje sprawiają, że Versa to idealny towarzysz naszych konsumentów. Zapewnia wszystko, co potrzebne we wspieraniu dobrego samopoczucia i aktywności", powiedział Rares Florea, Regional Country Manager CEE w Fitbit. "Został zaprojektowany, aby skupiać się na aktywności w kontekście zdrowego trybu życia. Pomoże to konsumentom prowadzić holistyczne, zdrowe życie. Właśnie dlatego wierzymy, że Versa to smartwatch dla każdego".

Fitbit Versa w PolsceFitbit Versa w Polsce materiały prasowe

Oprócz szybkich wiadomości dla użytkowników systemu Android, Versa posiada funkcje, których potrzebujesz: aplikację, kalendarz, powiadomienia o połączeniach i wiadomościach; dostęp do rozrastającej się Galerii Aplikacji Fitbit, z ponad 700 popularnymi aplikacjami marki, deweloperów i Fitbit Labs, oraz spersonalizowane tarcze zegara; muzyka w urządzeniu z dostępem do Deezer, oraz playlisty użytkownika. Wszystkie te funkcje dostępne są z baterią o żywotności ponad 4 dni.iii Jak wszystkie urządzenia Fitbit, Versa jest również kompatybilna z urządzeniami z systemem Android, iOS oraz Windows.

Cena i dostępność

Fitbit Versa jest dostępny już dzisiaj u lokalnych sprzedawców. Urządzenie jest też dostępne na Fitbit.com i u wybranych sprzedawców internetowych w cenie 879,78 PLN w kolorze czarnym z czarną aluminiową obudową, szarym ze srebrną aluminiową obudową lub brzoskwiniowym z różowo-złotą aluminiową obudową; cena akcesoriów wynosi od 131,78 do 439,78 PLN. Fitbit Versa Special Edition jest dostępny w cenie 1 011,78 PLN z lawendową tkaną opaską z różowo-złotą aluminiową obudową lub grafitową tkaną opaską z grafitową aluminiową obudową, każdy w zestawie posiada też dodatkową, klasyczną czarną opaskę.

Aby pomóc całej rodzinie w utrzymywaniu aktywności, Fitbit wprowadza Fitbit Ace™ – pierwsze urządzenie monitorujące aktywność dla dzieci, w drugim kwartale 2018 roku.

Fitbit Versa w PolsceFitbit Versa w Polsce materiały prasowe

Informacje o firmie Fitbit

Fitbit (NYSE:FIT) pomaga ludziom prowadzić zdrowsze, bardziej aktywne życie, poprzez dostarczanie im inspiracji, danych oraz wskazówek, umożliwiających osiąganie osobistych celów. Jako wiodąca, światowa marka, urządzeń ubieralnych, Fitbit projektuje produkty i doświadczenia, monitorujące i motywujące ludzi do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia. Szeroka i różnorodna gama popularnych produktów Fitbit obejmuje urządzenia monitorujące aktywność, takie jak, Fitbit Surge®, Fitbit Blaze®, Fitbit Charge 2®, Alta HR™, Alta®, Fitbit Flex 2®, Fitbit One® i Fitbit Zip®, a także smartwatch Fitbit Ionic™, bezprzewodowe słuchawki Fitbit Flyer™ oraz inteligentną wagę Wi-Fi Fitbit Aria 2™. Produkty Fitbit są dostępne w 46 tys. sklepów na terenie 78 krajów na całym świecie. U podstaw platform Fitbit leży jedna z największych na świecie zdrowotnych sieci społecznościowych oraz baza danych, zawierająca dane dotyczące zdrowia i fitnessu. Platforma dostarcza spersonalizowane doznania, spostrzeżenia oraz wskazówki, poprzez wiodące rozwiązania software’owe i interaktywne narzędzia, obejmujące aplikacje, takie jak Fitbit, Fitbit Coach, Guided Health Programs oraz system operacyjny Fitbit dla smartwatchy. Fitbit Health Solutions oferuje rozwiązania zdrowotne, których zadaniem jest zwiększenie motywacji do aktywności fizycznej, a przez to poprawy stanu zdrowia, niosąc korzyści także pracodawcom, ubezpieczycielom oraz systemowi opieki zdrowotnej.

Fitbit Versa w PolsceFitbit Versa w Polsce materiały prasowe

Fitbit oraz logo Fitbit są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi, należącymi do Fitbit, Inc. w Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach. Dodatkowe znaki towarowe można znaleźć na stronie internetowej www.fitbit.com/legal/trademark-list. Znaki towarowe firm trzecich, należą do konkretnych właścicieli.

Połącz się z nami w mediach społecznościowych - Facebook, Instagram lub Twitter – i podziel się swoimi przeżyciami związanymi z Fitbit.

i W oparciu o opublikowane wagi głównych smartwatchy z metalową obudową, stan na marzec 2018 r.
ii Żywotność baterii zależy od używania i innych czynników; 7+ godzin odtwarzania lub korzystania z podłączonego GPS.
iii Dla użytkowników iOS i Windows od maja 2018 r.; dla użytkowników Android od drugiego kwartału 2018 r.
iv Dodatkowe treści dostępne w ramach subskrypcji do Fitness Coach.
vTreści wytwarzane przez Fitbit Labs są z natury eksperymentalne, dlatego użytkownicy mogą przez pewien czas napotykać niewielkie trudności, a czas
dostępności aplikacji i tarczy zegara może być ograniczony.
vi Wymagana jest subskrypcja Deezer, dostępna za darmo na trzy miesiące dla użytkowników Fitbit; na całym świecie.