Nowości Iwostin Solecrin Specjalistyczna ochrona przeciwsłoneczna dla całej rodziny

Laboratorium Iwostin wzbogaciło linię ochrony przeciwsłonecznej Iwostin Solecrin o dwa nowe preparaty: Suchy olejek w sprayu SPF 30, który sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych oraz Kojącą piankę z D-pantenolem, przynoszącą natychmiastową ulgę po ekspozycji słonecznej. Systematyczne stosowanie produktów pozwala w bezpieczny sposób nabrać skórze pięknego kolorytu. Oba preparaty są odpowiednie dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.

Urlop kojarzy się nam zwykle z relaksem w promieniach słońca. Niestety często zapominamy, że słońce jest nie tylko źródłem przyjemności podczas letniego wypoczynku, ale może stać się również przyczyną poważnych problemów skórnych. Aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV oraz przynieść jej ulgę po ekspozycji słonecznej, powinniśmy prawidłowo ją pielęgnować.

SUCHY OLEJEK W SPRAYU SPF 30 IWOSTIN SOLECRIN sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na szkodliwe działanie promieniowania UV, wiatru, zmian temperatury i suchego powietrza. Zawiera połączenie składników kojąco-odżywczych: olejku z awokado oraz ekstraktu z aloesu. Ze względu na zawarte filtry UV, zapewnia wysoką ochronę przed bezpośrednim, niekorzystnym działaniem promieniowania ultra-fioletowego, oparzeniami i ich późniejszymi skutkami (podrażnienia, zaczerwienienia, pieczenie). Witamina E chroni przed działaniem wolnych rodników, odpowiedzialnych za fotostarzenie skóry. Preparat daje uczucie natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia.

Substancje aktywne: filtry organiczne UVA i UVB, olej z awokado, ekstrakt z aloesu, witamina E.

Pojemność: 150 ml, cena: ok. 56 zł

Sposób użycia: Należy równomiernie nanieść na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Powtarzać aplikację w przypadku długiego przebywania na słońcu lub starcia preparatu z powierzchni skóry, również po kąpieli.

SUCHY OLEJEK W SPRAYU SPF 30 IWOSTIN SOLECRINSUCHY OLEJEK W SPRAYU SPF 30 IWOSTIN SOLECRIN materiały prasowe

KOJĄCA PIANKA Z D-PANTENOLEM IWOSTIN SOLECRIN przynosi natychmiastową ulgę skórze po ekspozycji słonecznej, co jest istotne w przypadku podrażnienia, powstałego w wyniku nadmiernego działania na nią promieniowania UV i wysokiej temperatury. Tworzy na powierzchni skóry delikatny, kojąco-nawilżający film, minimalizujący uczucie dyskomfortu. Zmniejsza widoczność zaczerwienień i zapobiega powstawaniu podrażnień, wyraźnie i długotrwale nawilża skórę. Zawiera dobrane do potrzeb skóry wrażliwej składniki o działaniu łagodząco-odżywczym: alantoinę oraz
D-pantenol w wysokiej koncentracji.

Substancje aktywne: alantoina, D-pantenol.

Pojemność: 150 ml, cena: ok. 27 zł

Sposób użycia: Należy równomiernie rozprowadzić na skórze, w przypadku silnego podrażnienia nanieść na podrażnione miejsce i pozostawić przez 10 minut, następnie rozprowadzić na skórze, omijając okolice oczu. Stosować każdrozaowo po opalaniu lub częściej, jeśli zachodzi taka potrzeba.

KOJĄCA PIANKA Z D-PANTENOLEM IWOSTIN SOLECRINKOJĄCA PIANKA Z D-PANTENOLEM IWOSTIN SOLECRIN materiały prasowe

W portfolio Iwostin Solecrin® na rok 2018 znajdują się ponadto:

Specjalistyczna ochrona przeciwsłoneczna dla całej rodziny:

  • Krem ochronny SPF 50+ (skóra wrażliwa, normalna i mieszana), 50 ml
  • Lekki krem ochronny SPF 30 (skóra wrażliwa i skłonna do alergii), 50 ml
  • Emulsja ochronna do ciała SPF 50+ (skóra szczególnie wrażliwa i skłonna do alergii), 100 ml

Unikalna ochrona skóry problemowej:

  • Krem ochronny SPF 50+ Purritin (skóra tłusta, trądzikowa), 50 ml
  • Krem na przebarwienia SPF 50+ Lucidin (skóra wrażliwa, skłonna do przebarwień), 50 ml
  • Krem ochronny SPF 50+ Capillin (skóra naczynkowa i nadreaktywna), 50 ml