W trosce o skórę Twojego maleństwa - linia kosmetyków dla niemowląt od Nuby dostępna w Polsce

Skóra niemowlaka jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa. Nie trzeba o tym przekonywać żadnego rodzica. A skoro tak, to warto dołożyć wszelkich starań by zapewnić jej najlepszą możliwą pielęgnację. Niemowlę może alergicznie reagować nawet na śladowe ilości środków chemicznych zawartych w kosmetykach, dlatego najlepiej zdecydować się na produkty pozbawione sztucznych dodatków, naturalne i bezpieczne dla dziecka. Takie właśnie są kosmetyki marki N?by. Jest to brand z długą tradycją i wielkim doświadczeniem w zakresie tworzenia produktów dla najmłodszych. Warto poznać całą linię tych doskonałych kosmetyków przeznaczonych dla najbardziej wyjątkowych osób na świecie - naszych pociech.

Linia Nûby™ All Natural Citroganix™ to najlepszy wybór dla Twojego maleństwa ponieważ została stworzona na bazie naturalnych składników. Starania producenta doceniono wyróżniając kosmetyki licznymi nagrodami i certyfikatami. Wszystkie produkty są także ekologiczne i wegańskie. Przedstawiciel dystrybutora tych wyjątkowych produktów na Polskę Karina Opalińska General Manager z abcKid tak komentuje wprowadzenie na polski rynek nowej linii kosmetyków Nûby:

Wiele dowodów naukowych i badań wskazuje jasno, że toksyny zawarte w większości produktów kosmetycznych są niezwykle szkodliwe dla dzieci. Związki te mogą powodować choroby, alergie a w ekstremalnych przypadkach stanowić nawet zagrożenie życia. Dlatego kosmetyki dla niemowląt Nûby to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Wolne od toksyn, naturalne, ekologiczne stanowią najlepszy wybór odpowiedzialnego rodzica, zatroskanego o dobro swojego maleństwa. W abcKid bardzo starannie selekcjonujemy marki, które posiadamy w swoim portfolio tak, by zapewniać zawsze klientom najwyższą jakość i największy poziom bezpieczeństwa. Mogę powiedzieć, że kosmetyki marki Nûby spełniają wszystkie te wymagania.

Seria Nûby™ All Natural Citroganix™ jest w 99,99% skuteczna w walce z bakteriami, z którymi system odpornościowy malucha jeszcze sam nie jest w stanie sobie radzić, gdyż nie jest jeszcze w pełni wykształcony. Kosmetyki zawierają bioflawonidy z pomarańczy oraz kwas mlekowy, co czyni je naturalnymi. Kosmetyki działają długo bo nawet do 4 godzin.

W skład linii Nûby™ All Natural Citroganix™ wchodzi między innymi kojący, naturalny krem na odparzenia, który przynosi maleństwu natychmiastową ulgę i sprawia, że odparzenia goją się bardzo szybko. Naturalne chusteczki nawilżające dla niemowląt to kolejna propozycja z serii Nûby™ All Natural Citroganix™. Delikatne w dotyku nawilżają, łagodzą i chronią dziecko przed podrażnieniem skóry zapewniając maleństwu wyjątkowy komfort.

Sypki puder dla niemowląt z tej serii jest wyjątkowo skuteczny, gdyż doskonale pochłania wilgoć, będąc przy tym produktem w pełni naturalnym i bezpiecznym dla dziecka. Co ciekawe puder dostępny jest także w kremie, który po nałożeniu na skórę zmienia się w puder pielęgnując nasze maleństwo. 

Ząbkowanie to wyzwanie zarówno dla malucha jak i rodziców. Dziecku można jednak ulżyć i sprawić, że ból wynikający z wyżynających się ząbków nie będzie tak dotkliwy stosując żel do dziąseł marki Nûby, który ma wyjątkowe kojące i antybakteryjne działanie; żel dostępny jest również z nakładką masującą dziąsła. A gdy już ząbki u naszego malucha się pojawią to czas wtedy na naukę mycia ich. Najlepsza będzie pasta Nûby, gdyż jest bezpieczna dla dziecka, bardzo skuteczna i naturalna; dostępna jest również w zestawie ze szczoteczką.

W skład linii wchodzi też płyn do mycia włosów i ciała, który nie podrażnia oczu i jest odpowiedni nawet dla noworodków.

Do pielęgnacji warto używać delikatnych kosmetyków przeznaczonych dla dzieci od pierwszych dni życia. Kluczowa rola kosmetyków zwłaszcza w tych pierwszych miesiącach życia jest uzasadniona. Nûby™ All Natural Citroganix™ zawiera wszystko czego potrzebuje delikatna skóra Twojego maleństwa.

Zdjęcia produktów >>