Nowa linia ORGANIQUE Baby & Kids już niebawem w sprzedaży

Organique Baby & Kids to wyjątkowe kosmetyki, inspirowane potrzebami dziecka, które zamienią codzienną pielęgnację w piękne i pełne miłości rytuały. Receptury kosmetyków stworzone we współpracy ze świadomymi rodzicami, uwzględniają potrzeby delikatnej skóry i wspomagają jej naturalne funkcjonowanie.

Inspiracją do stworzenia linii kosmetyków pielęgnacyjnych Organique Baby & Kids, polecanych do stosowania po 1 miesiącu życia dziecka, były surowce pozyskiwane z nasion bawełny: olej i ekstrakt. Zawierają one mnóstwo dobroczynnych składników pielęgnujących delikatną i wrażliwą skórę, a sama bawełna zawsze przywodzi dobre skojarzenia: ochrony, ciepła oraz przyjemnego otulenia. Kosmetyki zawierają naturalne emolienty (oleje: bawełniany, ze słodkich migdałów, abisyński, słonecznikowy i masło Shea), które zatrzymują wodę w naskórku, chronią przed jej odparowywaniem i czynnikami zewnętrznymi. Ponieważ są 100% roślinne (nie pochodzenia mineralnego) pełnią w kosmetykach dodatkowe, ważne funkcje: łagodzą podrażnienia, odżywiają, zmiękczają i normalizują funkcje skóry. Aby uprzyjemnić stosowanie kosmetyków Organique Baby & Kids zastosowano w nich niezwykle delikatną kompozycję zapachową skomponowaną specjalnie dla niemowląt i dzieci. Nie zawiera ona żadnych alergenów, nawet w śladowych ilościach.

W skład linii Organique Baby & Kids wchodzą 3 kosmetyki: szampon i płyn myjący, olejek pielęgnacyjny oraz krem do ciała. Wszystkie  posiadają bardzo łagodne formuły, ukierunkowane działanie, mogą spełniać wiele funkcji, zapewniając kompleksową pielęgnację i ochronę.

Szampon i płyn myjący

Szampon i płyn myjący o niezwykle łagodnej formule, wzbogacony został naturalnymi ekstraktami. Nadaje miękkość włosom, wygładza i chroni skórę. Kosmetyk można stosować również jako płyn do kąpieli, doskonale sprawdzi się także w pielęgnacji wrażliwej skory dorosłych.

SKŁADNIKI AKTYWNE: ekstrakt z nasion bawełny, betaina cukrowa, gliceryna roślinna.

Olejek pielęgnacyjny

Olejek polecany jest do codziennej pielęgnacji skory dziecka, rekomendowany do oczyszczania, nawilżania i natłuszczania skory po kąpieli, również do masażu. Bogaty w dobroczynne kwasy tłuszczowe i witaminy wygładza, łagodzi oraz chroni skórę przed utratą wilgoci. Olejek doskonale sprawdzi się także w pielęgnacji wrażliwej skóry dorosłych.

SKŁADNIKI AKTYWNE: olej bawełniany, olej ze słodkich migdałów, olej słonecznikowy.

Krem do ciała

Puszysty krem do ciała polecany jest do codziennej pielęgnacji, zawiera odżywcze oleje, ekstrakty i witaminy. Stosowany po kąpieli wygładza i zabezpiecza skórę, przywraca jej komfort. Niezwykle lekka konsystencja kremu szybko się wchłania i delikatnie natłuszcza. Balsam doskonale sprawdzi się także w pielęgnacji wrażliwej skóry dorosłych.

SKŁADNIKI AKTYWNE: olej bawełniany, olej abisyński, ekstrakt z nasion bawełny, witamina F (olej kukurydziany i z róży rdzawej), witamina E, ekstrakt z masła Shea

  • Data wdrożenia: luty 2018
  • Cena produktów: 49 zł / 250 ml