Twoja pielęgnacja

Marka Bielenda uzupełniła linię Twoja Pielęgnacja o nowe produkty do pielęgnacji ciała - dwa witaminowe olejki pod prysznic i dwa cukrowe peelingi do ciała. Kosmetyki o cudownym zapachu zapewniają skórze głębokie nawilżenie i ujędrnienie już podczas mycia. Dzięki nim Twoja pielęgnacja stanie się niezwykle przyjemna

Bielenda Twoja pielęgnacja

Witaminowy olejek pod prysznic z mikrokapsułkami regenerujący

Pojemność: 400ml, cena: 16zł

Olejek o bogatej formule, zawierający mikrokapsułki z witamią E, łączy w sobie podwójne działanie: myje i odświeża ciało, zapewniając jednocześnie intensywne nawilżenie skóry podczas mycia. Zawiera miód pszczeli, który wygładza i uelastycznia skórę, a także poprawia jej ukrwienie oraz witaminę E, która regeneruje, wygładza, nawilża i zmiękcza skórę. Zapobiega utracie jędrności ciała. Pobudzający kolor i orzeźwiający zapach pomarańczy ożywia zmysły i dodaje energii.

Bielenda Twoja pielęgnacja

Witaminowy olejek pod prysznic z mikrokapsułkami wygładzający

Pojemność: 400ml, cena: 16zł

Olejek o bogatej formule, zawierający mikrokapsułki z witamią E, łączy w sobie podwójne działanie: myje i odświeża ciało, zapewniając jednocześnie intensywne nawilżenie skóry podczas mycia. Zawiera ekstrakt z bambusa, który ma silne właściwości antyoksydacyjne, a także zieloną

herbatę, która nawilża naskórek i łagodzi podrażnienia. Olejek wzbogacony o witaminę E regeneruje, wygładza, nawilża i zmiękcza skórę. Zapobiega utracie jędrności ciała. Zielony kolor i  orzeźwiający zapach zielonej herbaty działają odprężająco i relaksacyjnie.

Bielenda Twoja pielęgnacja

Witaminowy olejek pod prysznic z mikrokapsułkami nawilżający

Pojemność: 400ml, cena: 16zł

Olejek o bogatej formule, zawierający mikrokapsułki z witamią E, łączy w sobie podwójne działanie: myje i odświeża ciało, zapewniając jednocześnie intensywne nawilżenie skóry podczas mycia. Zawiera mleczko pszczele bogate w witaminy B i C, które utrzymuje odpowiedni poziom wilgoci i chroni skórę przed wysuszeniem oraz witaminę E, która regeneruje, wygładza, nawilża i zmiękcza skórę. Zapobiega utracie jędrności ciała. Pobudzający kolor i kwiatowy, zmysłowy zapach frangipani odpręża, rozluźnia, ożywia zmysły i dodaje energii.

Bielenda Twoja pielęgnacja

Witaminowy olejek pod prysznic z mikrokapsułkami ujędrniający

Pojemność: 400ml, cena: 16zł

Olejek o bogatej formule, z witaminą E zamkniętą w mikrokapsułkach, łączy w sobie podwójne działanie: myje i odświeża ciało, zapewniając jednocześnie pielęgnację i skuteczne ujędrnienie skóry już podczas mycia. Zawiera proteiny jedwabiu, które wyraźnie poprawiają kondycję skóry, wygładzają i chronią skórę przed wysuszeniem oraz witaminę E, która regeneruje, nawilża i zmiękcza skórę. Pobudzający kolor i kwiatowy, ciepły zapach magnolii odpręża, rozluźnia, ożywia zmysły i dodaje energii.

Bielenda Twoja Pielęgnacja

Peeling cukrowy do ciała z mikrogranulkami regenerujący

Pojemność: 200g, cena: 13zł

Peeling o nietłustej formule z mikrogranulkami naturalnego cukru przeznaczony do pielęgnacji każdego typu skóry, również wrażliwej. Skutecznie złuszcza martwy i zgrubiały naskórek, pozostawiając powierzchnię skóry gładką w dotyku. Regeneruje  i oczyszcza naskórek, nie wywołując przy tym podrażnień. Zawiera miód pszczeli , który wygładza, uelastycznia i wzmacnia skórę, poprawia jej ukrwienie i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia. Doskonale regeneruje. Energetyczny zapach kwiatu pomarańczy dodaje energii i ożywia zmysły.

Bielenda Twoja Pielęgnacja

Peeling cukrowy do ciała z mikrogranulkami wygładzający

Pojemność: 200g, cena: 13zł

Peeling o nietłustej formule z mikrogranulkami naturalnego cukru przeznaczony do pielęgnacji każdego typu skóry, również wrażliwej. Skutecznie złuszcza martwy i zgrubiały naskórek, pozostawiając powierzchnię skóry gładką w dotyku. Zawiera ekstrakt z bambusa, silny antyoksydant, który dotlenia i ujędrnia skórę. Wzbogacony o ekstrakt z zielonej herbaty optymalnie nawilża skórę i łagodzi wszelkie podrażnienia. Zapach Zielonej Herbaty działa relaksujaco i odprężająco.

Bielenda Twoja pielęgnacja

Peeling cukrowy do ciała z mikrogranulkami nawilżający

Pojemność: 200g, cena: 13zł

Peeling o innowacyjnej nietłustej formule zawiera mikrogranulki naturalnego cukru, dzięki którym skutecznie złuszcza martwy i zgrubiały naskórek i eliminuje szorstkość skóry. Doskonale nawilża, oczyszcza i wygładza ciało. Zawiera mleczko pszczele bogate w witaminy B i C, które utrzymuje odpowiedni poziom wilgoci i chroni skórę przed wysuszeniem oraz d-panthenol, który nadaje skórze miękkość i gładkość. Intensywnie nawilża, łagodzi podrażnienia. Pobudzający kolor i kwiatowy, zmysłowy zapach frangipani odpręża, rozluźnia, ożywia zmysły i dodaje energii.

Bielenda Twoja pielęgnacja

Peeling cukrowy do ciała z mikrogranulkami ujędrniający

Pojemność: 200g, cena: 13zł

Przyjemny w aplikacji peeling o innowacyjnej nietłustej formule z mikrogranulkami naturalnego cukru skutecznie złuszcza martwy i zgrubiały naskórek, eliminuje szorstkość i poprawia jakość skóry.  Doskonale ujędrnia, oczyszcza i wygładza ciało. Zawiera proteiny jedwabiu, które wyraźnie poprawiają kondycję skóry, zmiękczają ją i chronią przed wysuszeniem. Centella asiatica doskonale ujędrnia, wygładza i nawilża ciało. Powoduje wzrost gęstości i elastyczności skóry. Pobudzający kolor i kwiatowy, ciepły zapach magnolii odpręża, rozluźnia, ożywia zmysły i dodaje energii.