Witaj w magicznym świecie Hamleys

Chcesz przenieść się w świąteczny świat magii i zabawy? Przyjdź do unikalnego na mapie Polski miejsca - wyjątkowego sklepu z zabawkami Hamleys. Niezwykła atmosfera i unikalne atrakcje Hamleys zabiorą Cię w zaczarowany świat dziecięcych opowieści.

Już w 1760 roku William Hamley, sprzedając swoje zabawki, myślał o tym, jak stworzyć miejsce w którym będą się spełniać dziecięce marzenia. Pierwsza taka kraina powstała w Londynie przy Regent Street. Kilkukondygnacyjny budynek wypełniony wielkimi kolejkami elektrycznymi, pacynkami, pluszakami, konikami na biegunach w niedługim czasie stał się na tyle popularny, że brytyjska rodzina królewska poprosiła, by Hamleys dostarczał zabawki na dwór królewski. Dzisiaj Hamleys niemal na całym świecie jest marką kultową – nie tylko dzięki pięknym zabawkom, ale przede wszystkim dzięki niespotykanym nigdzie indziej atrakcjom. Od września można go odwiedzić w warszawskiej Galerii Północnej.

Odkryj magiczne atrakcje

Niezwykła atmosfera Hamleys udziela się już od wejścia do najlepszego na świecie sklepu z zabawkami. Dzięki barwnemu oświetlaniu i przyjemnym dźwiękom, od progu przeniesiemy się w  niezwykłą krainę zabawy.

Niespodzianki czekają na każdym kroku: najpierw wpadniemy do Wodnego Świata. Co się dzieje, kiedy wrzucisz piłkę w wir? Czy potrafisz zbudować wodną ścieżkę dla łódki? Potem do leśnej krainy zabierze Cię… Mówiące Drzewo. Posłuchaj jego niewiarygodnych opowieści z cudownego lasu. Po opuszczeniu niesamowitego lasu, spotkasz najsłodsze na świecie maskotki Hamleys. Weź jedną z nich pod pachę i poskacz na wielkim pianinie razem z przyjaciółmi – stwórzcie niepowtarzalną melodię za pomocą swoich kroków.

Po występie muzycznym czas na wyścigi: zabierz towarzyszy podróży na Tor Wyścigowy, zasiądź za kierownicą pojazdu kultowego ZygZaka McQueena i mknij do mety najszybciej, jak potrafisz. A gdy już skończycie rajd, spróbujcie swoich sił na strzelnicy NERF. Czy uda Ci się trafić w cel?

Na najbardziej wytrwałych podróżników czeka niesamowita przygoda: bajkowy Lustrzany Labirynt. Jest to jedna z największych konstrukcji tego typu w Polsce. Niezwykłe efekty stworzone za pomocą laserów, dźwięków, ferii barw i pięknych motywów wyświetlanych na ekranach, pozwolą Ci poznać nieznane krainy. Tuż za Labiryntem, czeka lustrzana sala, gdzie rozśmieszą Was ciekawe formy.

Dla nieposkromionych kreatorów, Hamleys przygotował również Warsztat Kreatywny. Każdy będzie mógł puścić tutaj wodze fantazji i zaprojektować swoje własne zabawki i cudowne krainy. Po sklepie zwiedzających oprowadzają czarodzieje – animatorzy, którzy pomogą w odnalezieniu się we wszystkich unikalnych atrakcjach Hamleys.

Spróbuj wszystkich zabawek Hamleys

Po zabawie z atrakcjami, pora na odkrycie magicznych zabawek. Każdej zabawki w sklepie Hamleys możesz wypróbować. Znalezienie tej jedynej może chwilę zająć. W Hamleys pobawimy się nie tylko cudownymi pluszowymi misiami, chomikami, królikami, czy… jednorożcami. Będziemy mogli wykazać się kreatywnością i rozwinąć niezwykle przydatne w dziecięcym życiu umiejętności. Poszalejemy na mini perkusji, poprowadzimy elektronicznie sterowane samochody i latające roboty. Pobawimy się interaktywnymi zabawkami, takimi jak mówiąca lalka, czy maszyna, która ćwiczy zręczność w chwytaniu kulek.

Zabawa autorskimi zabawkami Hamleys może być wciągająca zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Autorskie projekty Hamleys pozwalają na nieograniczone używanie wyobraźni. W sklepie znajdziemy komunikujące się tablice, czarodziejskie pisaki, zestawy kolorowej modeliny, klocki, a nawet… nietopniejący śnieg. Gadżety Hamleys dają ogromne możliwości wykorzystania ich w konwencji Świąt Bożego Narodzenia.

Hamleys nie jest zwykłym sklepem, ale miejscem, gdzie każdy odwiedzający może stworzyć swój własny bajkowy świat. Odwiedzenie go to niezapomniane przeżycie dla małych i dużych. Czarujemy codziennie od 10.00 do 21.00 w Galerii Północnej w Warszawie.