Graalki Fileciki z makreli - idealna przekąska dla Twojego dziecka

Szukasz wartościowej i smacznej przekąski dla swojego dziecka? Zależy Ci na jego zdrowym odżywianiu i uczeniu dobrych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat? Powinieneś zapoznać się z propozycją marki Graal, która w swojej ofercie ma pyszne i zdrowe produkty dedykowane dzieciom. Warto zachęcać maluchy do spożywania produktów rybnych od najmłodszych lat, tak aby ryby na stałe zagościły w ich jadłospisie, również w dorosłym życiu.

Firma Graal poszerzyła ofertę produktów dla dzieci o Graalki Fileciki z makreli w dwóch wariantach smakowych: ? la ketchup i ? la pizza. Dzięki tym kompozycjom Fileciki z pewnością przypadną do gustu wszystkim maluchom. To pyszne kawałki najlepszej i najdelikatniejszej części makreli bez ości, czyli fileta, łatwe do zjedzenia dla dzieci. Pomidorowy sos w Graalkach ? la ketchup lub ? la pizza nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Warto też podkreślić, że Graalki to produkt bezglutenowy. Dzieci z pewnością docenią unikalne smaki, a rodzice wartości odżywcze makreli.

Makrela jest tłustą morską rybą, doskonałym źródłem białka, kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które m.in. wspomagają pracę mózgu, a także selenu, który ma ogromny wpływ na odporność naszych dzieci. Ponadto makrela zawiera witaminy z grupy B, A, D i E oraz dostarcza wapnia, fosforu, jodu i miedzi, niezbędnych dla zdrowia i prawidłowego rozwoju.

Uśmiechnięta złota rybka na kolorowym opakowaniu Graalek wzbudza zainteresowanie najmłodszych i zachęca do spróbowania Filecików.  Oba warianty smakowe dostępne są w dwóch różnych opakowaniach: w tradycyjnej odsłonie oraz specjalnej edycji z magnesami na lodówkę.

Cena: 4,95 zł/100 g

Dzięki serwowaniu naszym pociechom produktów takich jak Graalki, od najmłodszych lat zaszczepiamy w dzieciach nawyk spożywania ryb i uczymy je zdrowych zwyczajów żywieniowych!

Pasta kanapkowa przygotowana na bazie Graalek będzie równie smacznym co wartościowym urozmaiceniem propozycji śniadania. Fileciki doskonale sprawdzą się również w roli składnika pysznego i prostego w przygotowaniu obiadu! Maluchy z pewnością ucieszy rybne spaghetti, które dodatkowo mogą pomóc nam przyrządzić, samodzielnie dodając Graalki do ulubionego makaronu. Smacznego!

Więcej informacji i kulinarnych inspiracji znajdziesz na www.graal.pl i na fanpage Graal https://www.facebook.com/graalpolska

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.