Zabierz Gumiaczki do domu - Circle K rusza z nową akcją promocyjną

Z okazji kończącego się lata i powrotu do szkoły Circle K rozpoczyna kampanię promocyjną "Gumiaczki chcą do domu". Kolekcja 20 japońskich figurek w kształcie zwierzątek dostępna jest dla członków programu lojalnościowego Circle K EXTRA Club.

Kolekcja składa się z 20 figurek – gumek do ścierania, dostępnych w formach zwierzątek. Wszystkie figurki składają się z kilku elementów o różnych kolorach, które można rozkładać i składać co wspomaga rozwój motoryczny dzieci. Twórcy kampanii nie zapomnieli też o dzieciach, które wraz z początkiem września wracają do szkoły. To właśnie z myślą o nich kolekcja została uzupełniona o akcesoria szkolne: plany lekcji w formacie A5 oraz zakładki do książek. Gumiaczki zostały wyprodukowane z myślą o potrzebach i bezpieczeństwie dzieci z wyłącznie ekologicznych surowców i nie zawierają szkodliwych składników. Produkty posiadają atest bezpieczeństwa CE, co oznacza że są zgodne z wymogami dyrektywy unijnej dotyczącej bezpieczeństwa zabawek.

Jak zdobyć gumiaczki?

Promocja skierowana jest do dotychczasowych i nowych uczestników programu Circle K EXTRA Club. Aby zdobyć gumiaczka wystarczy dokonać transakcji z kartą Circle K EXTRA Club. Figurki są dołączane przy tankowaniu min. 25 litrów paliwa, korzystaniu z myjni za min. 10 zł lub zakupie produktów w sklepie za co najmniej 10 zł. Szansę na figurkę mają też osoby, które jeszcze nie przystąpiły do programu - aby otrzymać figurkę mogą przystąpić do EXTRA Club najpóźniej w momencie dokonywania transakcji.

Promocja obejmuje zakup paliwa miles®95 benzyna,miles® diesel, milesPLUS® 95 benzyna, milesPLUS® 98 benzyna, milesPLUS® diesel, a także Supra Gas LPG. Figurki są dostępne na stacjach własnych oraz franczyzowych, z wyłączeniem stacji 123/Express.Gumiaczki chcą do domu

Promocja potrwa do 11.10.2017 lub do wyczerpania zapasów. Regulamin dostępny na www.circlek.pl.

Akcja potrwa od 23 sierpnia do 11 października.