3 modele kaloszy, które twoje dziecko z pewnością polubi

Lato powoli dobiega końca, a po upalnych dniach nastały deszcze, które wprowadziły iście jesienną aurę. Zalegająca na chodnikach i ulicach woda tworzy kałuże, które dla jednych stanowią przeszkodę na drodze, a dla drugich centralne miejsce zabawy. Aby sprawnie poruszać się po mokrym podłożu, warto pomyśleć o kaloszach.

Proste w swej konstrukcji, chronią przed wilgocią, a do tego szybko się je wkłada i zdejmuje. Olbrzymi wybór kolorów czy dodatków sprawi, że każdy maluch będzie zadowolony. Poniżej prezentujemy przegląd kaloszy dziecięcych z kolekcji kanadyjskiej marki Kamik.

Kiedy jeszcze jest ciepło i zapowiadają przelotne deszcze

Wyższa temperatura na zewnątrz nie zachęca do wkładania wysokich butów z gumy. Warto sięgnąć w takiej sytuacji po krótkie kalosze do kostki. RainplayLo w szerokiej gamie kolorystycznej i w wersji dziewczęcej oraz chłopięcej z pewnością szybko zyskają nowych wielbicieli. Umieszczone w bocznych częściach butów elastyczne wstawki, ułatwią zakładanie oraz poruszanie się w nich. Ten model z łatwością poradzi sobie z mokrym i błotnistym podłożem, a to za sprawą podeszwy z dobrą przyczepnością i specjalnie wyprofilowanym bieżnikiem.

Kalosze KamikKalosze Kamik materiały prasowe

Na poważne ulewy

Starszy brat modelu RainplayLo, czyli Rainplay. Te same właściwości w wersji z wyższą cholewką w kilku wariantach kolorystycznych. Zdecydowanie polecany na chłodniejsze dni i mocniejszy deszcz.

Kalosze KamikKalosze Kamik materiały prasowe

Pierwsze kroki do samodzielności

Nauka samodzielności to bardzo ważny etap w życiu każdego małego człowieka. Można ją zacząć na przykład od zakładania bucików. Dziewczęcy model Cherish i jego chłopięcy odpowiednik Orbit, to propozycja dla młodego odkrywcy, który lubi wszystko robić sam. Specjalne rączki w bocznych częściach buta ułatwią wsunięcie go na stopy. Dla dziewczynki model w serduszka, dla chłopca kosmiczna wersja z astronautą.

Kalosze KamikKalosze Kamik materiały prasowe

Zatem bez względu na wiek, umiejętności, czy wymagania naszych pociech, z pewnością znajdzie się model, który sprawi im radość.

Wszystkie modele mają umieszczony w tylnej części buta odblask, który świeci po zmroku w światłach reflektorów.

Modele dostępne są w rozmiarach od 20 do 35 i można je zobaczyć na stronie: www.kamik.com