LEGENDARNA OLIWKA BAMBINO - ODKRYJ JĄ NA NOWO!

Wyobraź sobie produkt, którego w prosty sposób możesz używać na wiele sposobów. Taki, który pozwoli Ci zadbać o cerę, włosy, ciało czy paznokcie. Kosmetyk, który możesz współdzielić ze swoim dzieckiem. Niemożliwe? Ten produkt istnieje i znajduje się w Twoim domu od pokoleń. To legendarna Oliwka Bambino, która nie służy już tylko do pielęgnacji niemowląt. Na co dzień możesz używać jej na wiele innych sposobów!

Kosmetyki Bambino są obecne w polskich domach już od 60ciu lat - w tym czasie w życiu polskich rodzin wiele się zmieniło, ale mimo, że dziś żyjemy zupełnie inaczej niż nasze babcie i mamy, prowadzimy o wiele bardziej intensywny styl życia i mamy o wiele większe spektrum wyborów konsumenckich, to cały czas czerpiemy z ich wiedzy i doświadczenia. To zaufanie ma ogromną skalę.

Każdego roku mamy z naszego kraju sięgają po Oliwkę Bambino aż 1,3 mln* razy, co sprawia, że jest to najbardziej popularna i tym samym najbardziej kochana oliwka dziecięca w Polsce. Znamy ją doskonale teraz i być może sami poznaliśmy ją jeszcze jako dzieci. Była z nami wtedy, gdy zajmowały się nami nasze mamy i jest z nami do dziś. Jednak czy nasze mamy i babcie wiedziały, że Oliwka Bambino służy nie tylko do pielęgnacji dzieci?

Jeden produkt i wiele zastosowań? Oliwka dla dzieci, czyli dla każdego.

Współczesne kobiety to zdecydowane smart shopperki, które szukają multifunkcyjnych i ekonomicznych rozwiązań. Takich, które mogą stosować według swoich potrzeb. Oliwka Bambino to delikatność, opieka i niezapomniany zapach, dlatego może być stosowana nie tylko w codziennej pielęgnacji dzieci, ale także dorosłych. Wyjazd do spa już nie będzie nam potrzebny! Z użyciem Oliwki możemy same w domowym zaciszu przygotować swoje własne rytuały pielęgnacyjne i kosmetyki.

- Oliwka Bambino to szczególnie łagodny emolient, który umiejętnie skomponowany z różnymi składnikami dostępnymi w każdej kuchni, może stać się multifunkcyjnym surowcem w produkcji domowych kosmetyków. Oliwka to nie tylko doskonała baza lipidowa, w której rozpuszczają się różne składniki, ale również produkt zapewniający poślizg tworzonym kosmetykom. Pielęgnacyjna Oliwka połączona, np. z miodem, kawą, cukrem czy płatkami owsianymi, wspomaga ich właściwości kosmetyczne, dzięki czemu przygotowane preparaty mają takie wszechstronne zastosowanie - mówi dr inż. Paulina Malinowska, ekspert BAMBINO.

20 sposobów na zastosowanie Oliwki Bambino w pielęgnacji skóry i włosów

SKÓRA TWARZY

Demakijaż Olejek do pielęgnacji skóry Maseczki /okłady do skóry Maseczka na usta z miodem

SKÓRA CIAŁA

Masaż klasyczny Masaż aromaterapeutyczny Dodatek do kąpieli Pielęgnacja łuszczącej się po opalaniu skóry Pielęgnacja skóry dłoni Pielęgnacja pięt Olejek do pielęgnacji ciała lub jako połączenie z kremem Zmiękczanie skórek przy paznokciach Środek łagodzący po depilacji Peeling domowy Kule do kąpieli Pielęgnacja tatuaży

WŁOSY

Odżywianie końcówek włosów Olejowanie włosów Ciemieniucha Usuwanie zabrudzeń ze skóry głowy po farbowaniu

Co oznacza liczba 89? Klasyczność marki powoduje, że Bambino nie goni i nie poddaje się trendom. Odwrotnie, to właśnie jej niezmienność i ponadczasowość powoduje, że to ona wyznacza trendy. Oliwka Bambino zawiera 89% naturalnego olejku. Olejek sojowy jest jej głównym składnikiem, dzięki niemu Oliwka Bambino pozostawia skórę miękką i gładką. Oprócz tego w skład Oliwki wchodzą Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (witamina F) oraz witamina E, dzięki czemu skutecznie chroni ona skórę przed podrażnieniami i wysuszeniem, a dodatkowo nawilża i natłuszcza.

Czy wiesz, że Oliwka Bambino poradzi sobie z takimi problemami jak: czyszczenie pędzli do makijażu, rozplątywanie naszyjników, usuwanie gumy do żucia, pielęgnacja swetrów, nabłyszczanie mebli.

Witamina E:

- chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi jako emolient wspiera właściwości ochronne naskórka - koi podrażnioną skórę - regeneruje

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (witamina F):

- uzupełniają braki lipidów w naskórku - wspomagają funkcje ochronne naskórka - hamują utratę wody z naskórka - koją podrażnioną skórę

*Nivea Polska za Nielsen - Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (jako suma rynków: Hipermarkety, Supermarkety bez Dyskontów, Dyskonty, Sklepy chemiczne, Sklepy spożywcze: duże, średnie, małe, Kioski, Stacje Benzynowe), sprzedaż w sztukach w okresie skumulowanym styczeń - grudzień 2016, kategoria: kosmetyki dla dzieci (jako suma kosmetyków do pielęgnacji i mycia dla dzieci, chusteczek nawilżanych dla dzieci) z wyłączeniem marek własnych sieci handlowych.