PUMA oraz "Gru, Dru i Minionki" w kolekcji limitowanej

Globalna marka sportowa PUMA razem z wytwórnią Illumination oraz Universal Brand Development przedstawiają długo wyczekiwaną linię - PUMA x Minionki. Ta kilkusezonowa współpraca z Gru i nieokiełznanymi Minionkami z animowanego filmu "Gru, Dru i Minionki" po raz pierwszy ujawni się publiczności 29 czerwca.

Od czasu ogromnego sukcesu filmu „Jak ukraść księżyc” w 2010 roku, Minionki stały się ikonami popkultury, które wciąż inspirują artystów, projektantów, a także globalnych   trendsetterów. W wyjątkowej kolekcji obuwia PUMA zobaczymy nasze ulubione Minionki – Stuarta, Carla i Kevina. Trójka bohaterów wniesie swoją rozczulającą radość z rozrabiania i sztukę wywoływania uśmiechu w klasyczne projekty PUMY. Czego możemy się spodziewać? Na pewno Minionkowych nadruków, wyrazistych kolorów, sporej ilości gogli, bananów i wiele więcej!

Puma x  MinionkiPuma x Minionki materiały promocyjne

Kolekcja dla dzieci sprawdzi się zarówno w szkole, jak i na placu zabaw. PUMA Basket zyskuje zupełnie nową, zabawną odsłonę. Nadrukowany banan na zapięciu to znak rozpoznawczy bohaterów bajki. Model Basket pojawi się także w wersji sznurowanej, z cholewką obsypaną biało-czarnymi minionkami, wykończony charakterystyczną niebieską falą formstripe oraz żółtymi sznurówkami ze znakiem firmowym. Oba modele posiadają tłoczenia PUMA No. 1 z logiem Minionków. Bajkowych zabaw ciąg dalszy! Kolekcja ubrań dla najmłodszych składa się z kurtek, spodni dresowych, bluz i koszulek – wszystko z logiem PUMA x Minions, a także mnóstwem komiksowych grafik. Torby, szaliki i rękawiczki to prawdziwa gratka dla fanów filmu animowanego!

Jako dopełnienie kolekcji PUMA x Minionki marka proponuje plecaki w energetycznych kolorach z zabawnymi nadrukami Stuarta, Carla i Kevina.

Puma x MinionkiPuma x Minionki materiały promocyjne

Obuwie i akcesoria z limitowanej edycji PUMA x Minionki będą dostępne na stronie PUMA.com oraz w sklepach SMYK.com od 29 czerwca – czyli idealnie na czas premiery bajki „Gru, Dru i Minionki”! Film już od 30 czerwca pojawi się w kinach.

#PUMAxMinions