"Vaiana: Skarb oceanu" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

Inspirująca opowieść o odwadze i przeznaczeniu zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już 10 maja!

Walt Disney Animation Studios prezentuje film Vaiana: Skarb oceanu – porywającą, ponadczasową opowieść o podążaniu za głosem serca i stawianiu czoła przeciwnościom losu. Olśniewająca animacja, zabawne dialogi, zapadające w pamięć piosenki i świetnie nakreślone postaci sprawią, że Vaianę pokochają widzowie w każdym wieku! Najnowszy film twórców Krainy lodu i Zwierzogrodu, nominowana dwukrotnie do Oscara animacja zadebiutuje w ofercie Galapagos Films na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD już 10 maja.

Dzielna nastolatka Vaiana podejmuje się niebezpiecznej misji, aby ocalić rodzinną wyspę. Po drodze poznaje potężnego niegdyś półboga imieniem Maui i razem wyruszają w pełną przezabawnych zdarzeń i niezwykłych przygód żeglugę przez ocean. Z pomocą nowego towarzysza dziewczyna osiągnie mistrzostwo w nawigacji oraz rzuci wyzwanie morskim potworom i… przeznaczeniu. Vaiana: Skarb oceanu to niesamowita dawka humoru i wzruszeń, która zachwyci całą rodzinę!

Vaiana: skarb oceanu - premiera na DVD i BluRayVaiana: skarb oceanu - premiera na DVD i BluRay materiały prasowe

VAIANA: SKARB OCEANU – WYDANIE BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™ I DVD

Za sterami Vaiany stanęli Ron Clements i John Musker, reżyserski duet odpowiedzialny za Małą syrenkę, Aladyna oraz Księżniczkę i żabę, a scenariusz napisał Jared Bush, znany ze swojej pracy nad Zwierzogrodem. Produkcją zajęła się Osnat Shurer (Nie przeszkadzać, One Man Band). Muzykę do filmu stworzył niezwykły zespół artystów, w którego skład weszli Lin-Manuel Miranda (wyróżniony nagrodami Pulitzera i Tony za broadwayowskie musicale Hamilton oraz In the Heights), zdobywca nagrody Grammy kompozytor Mark Mancina (Speed, Tarzan, Król lew) i Opetaia Foa?i – założyciel i wokalista wielokrotnie nagradzanego zespołu Te Vaka wykonującego muzykę świata.

W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi: Weronika Bochat (Vaiana), Igor Kwiatkowski (Maui), Piotr Grabowski (wódz Tui), Dorota Stalińska (babcia Tala), Magdalena Turczeniewicz (Sina) i Maciej Maleńczuk (Tamatoa).

Vaiana: skarb oceanu - premiera na DVD i BluRayVaiana: skarb oceanu - premiera na DVD i BluRay materiały prasowe

 VAIANA: SKARB OCEANU - DODATKI BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™ I DVD

Vaiana: Skarb oceanu, inspirująca opowieść pełna przygód, śmiechu i morskich potworów zadebiutuje na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 10 maja. Na płytach znajdą się również atrakcyjne materiały dodatkowe:

WYDANIE BLU-RAY 3D™ i BLU-RAY™:

·        Krótkometrażówka: Serce w rozterce

·        Maui mini-film: na ryby

·        Odgłosy wyspy

·        Rzeczy, których nie wiesz o...

·        Stylowa wyspa

·        Części...

·        Na drodze tej: tworzenie muzyki do filmu Vaiana

·        Piosenka niewykorzystana: Warrior face z komentarzem twórcy – Lin-Manuel Miranda

·        Poszukiwacze skarbów

·        Sceny niewykorzystane

·        Pół kroku stąd w wykonaniu Alessia Cara

·        Pół kroku stąd na całym świecie

·        Komentarz audio

·        Informacje

WYDANIE DVD:

·        Krótkometrażówka: Serce w rozterce