BOB BUDOWNICZY - nowa edycja znanego pisma dla dzieci

Czasopismo dla dzieci ?Bob Budowniczy? wraca na rynek prasowy w zupełnie nowej edycji. Magazyn poszerzy portfolio Egmont Polska i trafi do sprzedaży już 26. stycznia 2017 roku. Dwumiesięcznik adresowany będzie do wszystkich miłośników Boba Budowniczego i jego przyjaciół, z którymi żadna budowa i wspólna zabawa nie będzie trudna. Odbiorcami pisma będą w szczególności chłopcy w wieku przedszkolnym.

Uwielbiany na cały świecie Bob, po dłuższej przerwie znów przyciąga dzieci przed telewizory powracając na antenę w nowych, długo oczekiwanych odcinkach nagradzanego serialu animowanego. W Polsce Bob Budowniczy zagościł na kanale dziecięcym MiniMini+ w bajce o tym samym tytule. Pod koniec stycznia wróci również na plac budowy na łamy czasopisma, by ponownie na stronach magazynu zachęcać dzieci do mądrej rozrywki. Tak jak w animacji będzie nieco inny, dojrzalszy, bardziej nowoczesny, ale tak samo pracowity, wytrwały i chętny do stawienia czoła nie jednej konstrukcji.

Magazyn „Bob Budowniczy” to gwarancja świetnej zabawy i niezawodny sposób na nudę. W każdym numerze znajdą się zadania rozwijające myślenie, spostrzegawczość i zdolności manualne dziecka. Interesująco zapowiadają się również opowieści wspomagające naukę czytania. Na łamach czasopisma będą także liczne naklejki ułatwiające małym czytelnikom rozwiązywanie poszczególnych ćwiczeń, a tym samym umilające zabawę. Bob Budowniczy w myśl swojej zasady Damy radę? Tak, damy radę! będzie towarzyszył dzieciom i wspierał je w zaproponowanych zadaniach i zabawach na kolejnych stronach.

Bob Budowniczy - czasopismo wydawnictwa EgmontBob Budowniczy - czasopismo wydawnictwa Egmont materiały prasowe

W poszczególnych wydaniach na entuzjastów prac budowlanych będzie czekać dodatkowo plakat, oraz zabawka związana ze światem bohatera. Do pierwszego numeru będą dołączone spychacz i koparka. Cena egzemplarza wraz z dodatkiem wyniesie 9,99 zł, na rynku pierwszy numer będzie dostępny od 26 stycznia 2017 r. Wprowadzenie magazynu będzie wsparte kampanią reklamową, która obejmie emisję spotów telewizyjnych, komunikację i ekspozycję w sieci HDS, a także kampanię w kinie oraz mediach własnych Egmontu.

W ofercie wydawniczej Egmont Polska dostępne będą też książki z Bobem Budowniczym i jego pracowitą drużyną w rolach głównych. Budowniczowie i dzielne maszyny na pewno nie pozwolą się nudzić. Naprawkowo to miejsce, w którym zawsze coś się dzieje, a dobra zabawa kryje się na każdym kroku! Więcej szczegółów na temat publikacji już wkrótce.

FORMUŁA WYDAWNICZA CZASOPISMA

Tytuł: „Bob Budowniczy”

Częstotliwość: dwumiesięcznik

Premiera: 26. stycznia 2017 r.

Grupa docelowa: chłopcy 4-6 lat

Cena: 9,99 zł

Redaktor naczelna: Izabela Farenholc

Liczba stron: 24

Licencjodawca: HIT Entertainment Limited and Keith Chapman