Nowość! Jurajska z Jodem - Pij zdrowie!

Moda na zdrowy styl życia powoduje, że szukamy coraz to nowych rozwiązań dotyczących sposobu odżywiania, wzbogacenia codziennej diety, ale też dopasowanej indywidualnie do naszych potrzeb aktywności fizycznej.

Jednym z ważnych elementów świadomego kształtowania jakości życia jest stosowanie żywności funkcjonalnej, która powstaje poprzez dodanie do codziennego pożywienia składników prozdrowotnych – witamin, pierwiastków itp. Gasząc pragnienie wodą funkcjonalną wzmacniamy organizm i obniżamy ryzyko występowania schorzeń. Marka „Jurajska” przygotowała absolutną nowość! Do wód funkcjonalnych dołączyła „Jurajska z Jodem”. Jej stosowanie w codziennej diecie to prawdziwe źródło zdrowia. Bezwzględnie zalecana jest dla kobiet w ciąży, karmiących, planujących ciążę oraz wyczynowych sportowców. Kupując ten produkt wspieracie Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii.

Jurajska z Jodem - Pij zdrowie!Jurajska z Jodem - Pij zdrowie! materiały prasowe

Nowość!

Jedna butelka wody funkcjonalnej „Jurajska z jodem” dostarcza 100% dziennego zapotrzebowania na jod. Powinny ją spożywać dzieci w okresie wzrostu, osoby uprawiające intensywnie sport, jak również mieszkające z dala od terenów nadmorskich. Jest szczególnie zalecana w diecie kobiet w ciąży, karmiących, a także planujących potomstwo.

Pojemność: 1,5 l, cena: 1,99 zł.

Czy wiesz, że:

· niedobór jodu w diecie prowadzi do otyłości?

· dzieci rodziców stosujących dietę obfitą w jod mają większe IQ?

· suplementacja jodem zmniejsza ryzyko ADHD u dziecka?

**********************************************************************************************

Jurajska należy do wód średniozmineralizowanych, dlatego rekomendowana jest do codziennego spożywania dla każdego. Wydobywana jest na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – jednym z najczystszych ekologicznie rejonów Polski.