Mikołajki w kinach Helios. Świetny repertuar i wiele atrakcji. Warto!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza 3 i 4 grudnia na wyjątkowe przygody z filmowym Mikołajem. Jak co roku na dzieci czeka moc atrakcji, najlepsze filmy, fantastyczne konkursy i nagrody. Zaglądajcie, oglądajcie i wygrywajcie.

Gdzie zabrać dzieci na Mikołajki? Do kina! W kinach Helios w mikołajkowy weekend (3-4 grudnia) czekają na dzieci nie tylko najciekawsze filmy tego sezonu, ale także moc innych atrakcji.

Przed wybranymi seansami odbędą się zabawy i konkursy. Organizatorzy weekendu zapraszają do kin rodziny z dziećmi, również z tymi małymi, które przygodę z kinem dopiero zaczynają. Przy okazji Mikołajek odbędzie się specjalny seans „Pierwszy Raz w Kinie” z wesołą Rodzinką Treflików! Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, po raz pierwszy w życiu zasiądą w wielkich fotelach i przeżyją pierwsze bajkowe emocje!

W niedzielę 4 grudnia odbędzie się tzw. Filmowy Poranek. Najmłodsi Widzowie poznają najnowsze Przygody Słoniczki Elli!

Szczegóły dotyczące seansów oraz możliwość zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/mikolajki2016

Co jeszcze czeka na małych Widzów w kinach Helios?

Wielki konkurs Mikołajowy. Piszcie listy do Mikołaja!

W tym roku w kinach Helios dzieci i rodzice w mikołajkowy weekend wezmą udział w Konkursie Mikołajkowym z atrakcyjnymi nagrodami.

Co trzeba zrobić? Wyślij list do Świętego Mikołaja i wygraj rodzinne wakacje oraz nowoczesne deskorolki elektryczne - YESdziki V2!

Aby wygrać jedną z nagród wystarczy kupić bilet na dowolny seans filmowy w kinie Helios w dniach 3-6 grudnia (pamiętajcie, aby zachować bilet!) oraz wypełnić i wrzucić - do specjalnie przygotowanej w kinie urny - otrzymaną ulotkę: List do Świętego Mikołaja.

List do Mikołaja można napisać lub narysować, liczy się Wasza kreatywność, poczucie estetyki i pomysłowość. Listy będzie można wrzucać do urny do 9 grudnia. Ten Mikołaj może przyjść do Was później!

Trzymamy za Was kciuki i zapraszamy do wspólnej zabawy oraz do kin!

Koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem Konkursu

Aby dowiedzieć się jakie filmy i przygody czekają na Was w kinach Helios zapraszamy do zakładki Mikołajki.  Wystarczy „kliknąć” w kino w swoim mieście, aby sprawdzić repertuar i dowiedzieć się jakie atrakcje czekają na dzieci w mikołajkowy weekend.

Zapraszamy!