PONADCZASOWE PREZENTY DLA NAJMŁODSZYCH - DREWNIANE ZABAWKI W LIDLU

Nie łatwo jest wybrać prezent dla swojej pociechy, który będzie nie tylko bawił, ale i rozwijał wyobraźnię. Znakomitym rozwiązaniem są zabawki drewniane, które pełnią funkcję edukacyjną oraz są wytrzymałe, dzięki czemu mogą posłużyć przez lata. Już od czwartku 17 listopada we wszystkich sklepach Lidl dostępna będzie szeroka oferta certyfikowanych, drewnianych zabawek marki Playtive Junior.

Wszystkie zabawki Playtive Junior dostępne w Lidlu posiadają certyfikat FSC?, dzięki czemu wiemy, że drewno z którego wykonano produkty, pochodzi ze zrównoważonych upraw.

Dla chłopca i dziewczynki

W ofercie Lidla znajdą się rozmaite zabawki edukacyjne, które z pewnością zaangażują najmłodszych na długie godziny, bawiąc i rozwijając wyorbaźnię. Dzieci ucieszy drewniana autostrada, kolejka lub komplet torów i ulic z akcesoriami (89 zł/1 zestaw). Wszystkie zestawy można ze sobą łączyć dzięki kompatybilnom częściom i dodatkom. Lidl przygotował również szeroką ofertę drewnianych pojazdów, między innymi

zdalnie sterowany samochód ciężarowy (64,90 zł/ 1szt.) wyposażony w pilot na podczerwień z biegiem wstecznym, a także różne rodzaje drewnianych wozów strażackich oraz pociągów (24,90 zł/1 szt.). Mali budowniczy nie przejdą obojętnie obok drewnianego stołu warsztatowego (139 zł/1 szt.), do którego dołączono klocki w kształcie narzędzi. W asortymencie Lidla znajdzie się także starannie wykonany, trzypiętrowy, drewniany domek dla lalek (139 zł/1 szt.) oraz jako dodatki do niego - drewniane figurki lub mebelki (29,99 zł/1 szt.). Dzięki darmowej aplikacji na telefon Playtive Junior można zobaczyć jak łączyć wszystkie drewniane zestawy, zeskanować kod na opakowaniu i zobaczyć ruch pojazdów. W aplikacji znajduje się także wiele gier i zabaw edukacyjnych.

Kreatywna zabawa dla najmłodszych

Zdolności manualne dziecka kształtują się od pierwszych miesięcy życia, dlatego drewniane klocki i układanki są idealnym pomysłem na prezent dla małych dzieci. Dla najmłodszych Lidl przygotował drewniane puzzle oraz układanki Playtive Junior (22,99 zł/1 opak.) do wyboru w dwunastu kolorowych zestawach. W rozwoju zręczności i spostrzegawczości pomocne będą również popularne sortery, drewniane przybory kuchenne, klocki oraz wiele innych drewnianych, kreatywnych zabawek dla maluchów w różnym wieku (39,99 zł/1opak.). W celu trenowania zdolności motorycznych u dzieci, w ofercie Playtive Junior znalazł się m.in.: rowerek biegowy (119 zł/1 szt.), wspomagający naukę chodzenia kolorowy wózek z dużym zestawem klocków (119 zł/1 szt.) oraz ponadczasowy koń na biegunach (119 zł/1 szt.), który ułatwi ćwiczenie zmysłu równowagi.

Z myślą o dzieciach oraz rodzicach, którzy zastanawiają się co podarować swoim pociechom na święta, Lidl przygotował specjalną ofertę drewnianych zabawek, która dostępna bądzie we wszystkich sklepach sieci już od czwartku, 17 listopada.

Zabawki drewniane w LidluZabawki drewniane w Lidlu materiały prasowe materiały prasowe

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.