Komfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domu

Oddychaj zdrowszym powietrzem nawet w sezonie grzewczym dzięki nowemu nawilżaczowi Philips Air Washer HU5930. Jego większa wydajność pozwala na nawilżenie pomieszczeń aż do 70m2, a jego naturalna i bezpieczna technologia rozprzestrzenia o 99% mniej bakterii[1] bez tworzenia pary wodnej i pozostawienia mokrych śladów.

Na dworze i w mieszkaniach zrobiło się nieco chłodniej, więc nic dziwnego, że sezon grzewczy rozpoczęty. Z jednej strony oznacza to przyjemną temperaturę wewnątrz, z drugiej niestety także przesuszone powietrze, które będzie doskwierało jeszcze bardziej zimą podczas intensywniejszego ogrzewania. Ten uboczny efekt objawia się katarem, budzeniem z zatkanym nosem, a nawet bólami głowy, problemami z zatokami czy nasilaniem alergii. Suche powietrze to nie tylko niedogodność, czasem może to być także zagrożenie dla zdrowia.

Co zrobić, aby zarówno temperatura, jak i wilgotność powietrza były w domu na odpowiednim poziomie? Odpowiedź wydaje się prosta: nawilżać powietrze. Jednak babciny sposób z wieszaniem mokrych ręczników na grzejnikach jest nieestetyczny i mało efektywny, a tanie nawilżacze nie zawsze są bezpieczne. Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiedniej jakości nawilżacz powietrza, taki jak Philips Air Washer HU5930.

W nowym nawilżaczu marki Philips zastosowano technologię NanoCloud, która nawilża powietrze, utrzymując nawilżenie na stałym, rekomendowanym poziomie od 40 do 60%. Poziom nawilżenia może być ustawiony manualnie (40, 50 lub 60%) bądź sterowany automatycznie, gdzie odpowiednie nawilżenie zostanie dopasowane do stanu powietrza w pomieszczeniu. Co równie ważne, technologia Philips NanoCloud uzyskała certyfikat potwierdzający jej higieniczne działanie. Udowodniono, że uwalnia do powietrza 99%[2] mniej bakterii w porównaniu z ultradźwiękowymi nawilżaczami, chroniąc długofalowo Twoje zdrowie dzięki powietrzu niemal zupełnie wolnemu od patogenów i pleśni. Nawilżacz chroni również przed alergenami, dzięki efektywnej filtracji NanoProtect, która filtruje z powietrza do 99% bakterii i zanieczyszczeń o wielkości 20 nanometrów (czyli 0,000002 cm), takich jak kurz i inne alergeny.

 

Komfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domuKomfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domu materiały prasowe

Wydajność nawilżania urządzenia to aż 500 ml/h, co oznacza większy zasięg jego działania aż do 70m2 i duży zbiornik na wodę 4l, dzięki czemu nie musisz jej często dolewać. Ponadto nawilżacz tworzy tylko niewidzialną mgiełkę wodną i nie pozostawia nieestetycznych zacieków i plam na podłodze oraz meblach. Za to doskonale prezentuje się w pomieszczeniach.

Elektroniczny wyświetlacz dotykowy nawilżacza HU5930 wskazuje poziom nawilżenia i temperaturę w pomieszczeniu, które są precyzyjnie mierzone poprzez inteligentny czujnik. Wyświetlacz informuje również o konieczności napełnienia zbiornika wodą. Natomiast za pomocą czujnika Healthy air protect urządzenie ostrzega o konieczności wymiany filtrów. Jeśli nie zostaną one odpowiednio szybko wymienione, urządzenie przestanie działać, ponieważ praca z nieskutecznym filtrem nie przynosi żadnych efektów. Filtr nawilżający, który nigdy nie stoi w wodzie, przestanie się obracać, gdy zabraknie wody lub gdy osiągnie ustawiony wstępnie poziom wilgotności. Natomiast wentylator będzie pracował dalej w trybie oczyszczania i osuszy filtr nawilżający. Dzięki temu masz pewność, że powietrze będzie zawsze czystsze i zdrowe. Nawilżacz posiada także funkcję blokady rodzicielskiej, możliwość wyłączenia świateł dla niezakłóconego snu nocą oraz programowanie czasu pracy od 1 do 8 godzin.

Pamiętaj, że utrzymywanie optymalnego poziomu nawilżenia minimalizuje problemy zdrowotne powodowane przez suche powietrze oraz sprawia, że w pomieszczeniu po prostu komfortowo się oddycha.

Komfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domuKomfort oddychania zdrowszym powietrzem w Twoim domu materiały prasowe

Rekomendowana cena nawilżacza HU5930 Philips AirWasher wynosi 1 599 pln.

****************************************************************************************************

O Royal Philips Electronics
Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to lider w dziedzinie technologii medycznych. Naszą misją jest zmienianie życia ludzi na lepsze i pomaganie użytkownikom naszych produktów w uzyskiwaniu lepszych efektów na wszystkich etapach procesu ochrony zdrowia, poczynając od prowadzenia zdrowego trybu życia, po profilaktykę, diagnostykę, leczenie i opiekę domową nad pacjentem. Wykorzystujemy zaawansowane technologie oraz dane z badań klinicznych i opinie konsumentów, by dostarczać zintegrowane rozwiązania. Firma jest liderem w dziedzinie diagnostyki obrazowej, leczenia opartego na technikach obrazowania, monitorowania pacjentów oraz informatyki medycznej, a także w obszarze ochrony zdrowia i opieki domowej. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 69 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy z portfolio technologii zdrowotnej osiągnęła w 2015 r. wartość 16,8 mld euro. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

[1] W porównaniu do nawilżaczy ultradźwiękowych.
[2] Wydajność nawilżania: 500 ml/h — testy przeprowadzone zgodnie ze standardem GB/T 23332-2009 w wewnętrznej komorze klimatycznej firmy Philips w Suzhou. Wielkość komory: 25 m2; temperatura początkowa: 202°C; wilgotność względna: 303%RH

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.