Podwodny świat na wyciągnięcie ręki - jak zostać akwarystą?

Akwarystyka to doskonałe hobby zarówno dla najmłodszych, jak i dla całej rodziny. Aby jednak bez niepotrzebnych kłopotów dołączyć do grona akwarystów należy najpierw zakupić akwarium wraz z niezbędnym wyposażeniem technicznym.

Jego samodzielny dobór wymaga pewnej wiedzy i dla osoby jeszcze niedoświadczonej
może być dość skomplikowany. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest nabycie
gotowego, w pełni wyposażonego zestawu akwariowego, który skompletowali za nas
specjaliści i który – po przyniesieniu do domu – jest od razu gotowy do uruchomienia.
Firma AQUAEL – od ponad 32 lat specjalizująca się w produkcji markowego sprzętu
akwarystycznego – poleca zestaw akwariowy AQUA4FAMILY. Umożliwia on
bezproblemowe założenie akwarium, które dostarczy początkującemu hobbyście
mnóstwo radości i wzruszeń, a do tego będzie stanowić niekwestionowaną ozdobę
każdego pomieszczenia.

Wszystko co potrzeba w jednym pudełku!

Zestaw AQUA4FAMILY składa się z wysokiej jakości zbiornika o wymiarach 80 x 35 x 40 i pojemności 112 litrów. Akwarium takie bezproblemowo mieści się w mieszkaniu, a jest przy tym na tyle duże, że jego pielęgnacja nie sprawi problemów nawet zupełnie
niedoświadczonej osobie. Poza tym można w komfortowych warunkach pielęgnować w nim sporą gromadkę ryb. Zestaw wyposażony jest w lekką pokrywę z energooszczędnym 16-watowym modułem oświetleniowym wykonanym z nowoczesnych diod LED. To w zupełności wystarczy do oświetlenia zbiornika i do wzrostu większości popularnych roślin akwariowych. A jeśli marzy nam się uprawa bardziej wymagających roślin w pokrywie jest miejsce na drugi, taki sam moduł, który możemy dokupić w sklepie. Dzięki temu prostemu zabiegowi można zamienić wnętrze AQUA4FAMILY w prawdziwą, podwodną dżunglę! Pokrywa zabezpiecza ponadto przed wyskakiwaniem ryb oraz ogranicza parowanie wody. W zestawie znajduje się również bezobsługowa, automatyczna grzałka z termostatem utrzymująca stałą temperaturę
wody oraz wydajny filtr wewnętrzny, dzięki któremu wypełniająca zbiornik ciecz pozostanie krystalicznie czysta, a jego mieszkańcy będą mieli zapewnione bezpieczne warunki życia.

Pasjonująca przygoda dla całej rodziny

Akwarium to nie tylko rozrywka dla dziecka, ale świetny pomysł na wciągające i rozwijające hobby dla całej rodziny! Codzienna pielęgnacja akwarium nie tylko pozwala się wyciszyć i zrelaksować, ale może dostarczać przy tym niesamowitych wrażeń, zaś wspólne „wypady” do sklepu zoologicznego po nowe ryby i rośliny na długo pozostaną w Waszej pamięci.
Dzięki akwarium w domu Wasze pociechy będą z zapałem poznawać tajemnice
podwodnego królestwa, zamiast bezproduktywnie spędzać czas przed telewizorem. To
doskonałe rozwiązanie, bowiem posiadanie rybek rozwija zainteresowania dzieci, wzbudza w nich pasję poznawania, a nawet pomaga w nauce. Poza tym akwarium to nie tylko hobby i rozrywka, ale również fascynująca ozdoba mieszkania. W szklanych ściankach zbiornika przy pomocy roślin, skał i korzeni można bowiem wyczarować podwodny, zachwycający pejzaż, obok którego nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie!

***************************************************************************************************
INFORMACJE O FIRMIE:

Od przeszło 30 lat AQUAEL produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium słodkowodnego oraz stawu ogrodowego. W ofercie firmy znajduje się również wiele produktów skierowanych do miłośników akwarystyki morskiej i oferta ta jest systematycznie poszerzana.
Produkty AQUAEL są dostępne niemal w każdym sklepie zoologicznym w Polsce. Firma prowadzi bezpośrednią dystrybucję do hurtowni jak również współpracuje ze sklepami na terenie całego kraju. Poza Polską produkty AQUAEL są dostępne w ponad 100 krajach świata na sześciu różnych kontynentach. Produkty marki AQUAEL zdobywają prestiżowe nagrody na całym świecie.
AQUAEL jest właścicielem marek COMFY i PET INN. Są to doskonałej jakości akcesoria dedykowane dla psów i kotów, oraz królików, gryzoni i ptaków.

Copyright © Agora SA