Premiera kolekcji Anny Guzik dla Samiboo

Dnia 6 września w eleganckim H15 Boutique Hotel odbył się press day Samiboo, inaugurujący kolekcję rzeczy dla dzieci zaprojektowanych przez Annę Guzik. Kolekcja "KOSMICZNY KRÓLIK" urzekła zgromadzonych gości przede wszystkim jakością wykończeń, oryginalnym designem i funkcjonalnością. Ania oraz Sabina Pajdowska (właścicielka firmy) na spotkaniu opowiadały o procesie powstawania kolekcji, o współpracy, funkcjonalności wszystkich rzeczy i przyszłych planach rozszerzenia gamy produktów.

Samiboo jest uznawaną marką na rynku dziecięcym choć istnieje dopiero od 3 lat. Właścicielka bardzo dba o szczegóły na każdym etapie powstawania rzeczy co przejawia się w późniejszej ich funkcjonalności, bezpieczeństwie korzystania z nich a także w estetyce wszystkich produktów i to właśnie jest bardzo doceniane przez fanów Samiboo. Do współpracy nad nową kolekcją Sabina postanowiła zaprosić Anię Guzik, która według niej, jako młoda mama, niesie za sobą m.in. otwartość w kreowaniu nowych rozwiązań.

Obie Panie na spotkaniu opowiedziały o motywie przewodnim kolekcji i drodze powstawania Królika Kosmonauty, który został wsparty gwiezdnymi konstelacjami. Już od samego początku obu Paniom zależało na uniwersalności kolekcji i tak właśnie w efekcie końcowym jest ona stworzona w dwóch kolorach: granatowym i białym oraz wielu rozmiarach po to, by mogły z niej korzystać dzieci w różnym wieku, zarówno dziewczynki jak i chłopcy.

Kolekcja obejmuje: pościele, kocyki, prześcieradła, poduszki, pieluszki bambusowe, ręcznie wyszywane pluszaki-króliczki, a wszystko to jest związane ze snem dziecka. Do sprzedaży zostanie także wprowadzony "śpiworek rosnący z dzieckiem", z designem kosmicznego królika, który jest jedynym takim produktem sprzedawanym w Polsce. Wszystko jest oczywiście wyprodukowane z certyfikowanych tkanin ze specjalnymi atestami.

Premiera kolekcji zaprojektowanej przez Annę Guzik dla marki SamibooPremiera kolekcji zaprojektowanej przez Annę Guzik dla marki Samiboo fot. Jacek Kurnikowski/AKPA (mat.prasowe)

 "Tę kolekcję chciałabym dedykować nie tylko najmłodszym, ale również ich rodzicom, dla których estetyka dziecięcego pokoju jest niezwykle ważna. "Kosmiczny królik" jest zabawny i uniwersalny, a elegancka biel i granat świetnie uzupełniają wystrój dziecięcego pokoju. Kolekcja wykonana jest z najlepszej jakości tkanin, delikatnych i przyjemnych dla skóry dziecka i charakteryzuje się dużą dbałością o detale. Korzystam z niej już od kilku miesięcy i muszę przyznać, że Królik Kosmonauta wciąż wywołuje uśmiech na mojej twarzy" - mówi Ania Guzik.

Na spotkanie przybyło mnóstwo osób: dziennikarze, blogerki, trendsetterzy oraz zaprzyjaźnione gwiazdy: Kamila Szczawińska, Anna Dec czy też Kasia Łaska.

Kolekcja będzie dostępna już od połowy września na stronie www.samiboo.com oraz
w sklepach stacjonarnych.