WYBIERZ EKO! - UBRANIA DLA DZIECI Z BIO BAWEŁNY OD LIDLA

Moda na odzież ekologiczną trwa. Coraz większa świadomość konsumentów sprawia, że ważna jest dla nich przede wszystkim jakość tkanin, z których wykonane są ubrania. Dlatego już od soboty 27 sierpnia we wszystkich sklepach Lidl dostępna będzie certyfikowana kolekcja dziecięcych ubranek, wykonana z bawełny ekologicznej - Pure Collection by Lupilu.

UBRANIA DLA DZIECI Z BIO BAWEŁNY OD LIDLAUBRANIA DLA DZIECI Z BIO BAWEŁNY OD LIDLA materiały prasowe materiały prasowe

W zgodzie z naturą i trendami

Bawełna ekologiczna uprawiana jest na plantacjach, na których nie są stosowane chemiczne dodatki do nawozów czy pestycydy. Dlatego jest ona tak bezpieczna dla naszej skóry. Z myślą o środowisku naturalnym oraz komforcie i zdrowiu dzieci, Lidl przygotował najnowszą kolekcję odzieży dla niemowląt Lupilu BIO, która wpisuje się w aktualne trendy związane z ruchem slowlife. Postawa ta wiąże się z wysoką świadomością na temat jakości kupowanych produktów i ich przyjaznego wpływu na środowisko.

"Wprowadzając nowe produkty staramy się łączyć trzy ważne elementy: wysoką jakość, niską cenę oraz dbałość o środowisko. Kolekcja Lupilu Bio to zupełna nowość, która jest połączeniem wszystkich wymienionych wyżej kwestii. Ubrania posiadają certyfikaty oraz są przyjazne zarówno dla skóry dzieci, jak i dla środowiska" - podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Z myślą o maluchach

Lupilu Bio to odzież utrzymana w uniwersalnej kolorystyce basic, dzięki czemu może pasować na wiele różnych okazji. Kolekcja dostępna jest w rozmiarach od 50/56 do 86/92. W asortymencie znajdzie się wygodny pajacyk (24,99 zł/szt.), dostępny w 4 wzorach z praktycznymi zatrzaskami dla łatwego ubierania i zdejmowania. Dla małych urwisów, które uwielbiają zabawę w domowym zaciszu, Lidl przygotował natomiast spodnie (24,99 zł/ 2 pary) oraz body kopertowe (24,99 zł/2 pary) z wesołymi nadrukami w 6 zestawach do wyboru. Na zimniejsze dni sieć Lidl proponuje również sweterki (34,99 zł/szt.) w kilku wzorach m.in.: z guzikami i ozdobnymi łatami na łokciach czy z elegancką koronką. Certyfikowana jakość, przystępna cena.

UBRANIA DLA DZIECI Z BIO BAWEŁNY OD LIDLAUBRANIA DLA DZIECI Z BIO BAWEŁNY OD LIDLA materiały prasowe materiały prasowe

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.