Kąpielowi przyjaciele malucha

Wakacyjne słońce zachęca rodziców i maluchy do ekscytujących zabaw w wodzie. Wynosimy wanienki na balkon, rozstawiamy ogrodowe baseniki, wyjeżdżamy z dziećmi nad jezioro i nad morze. Jak sprawić, by letnie pluskanie dostarczało maluszkowi jeszcze więcej radości, a jednocześnie pobudzało jego zmysły i rozwijało kluczowe umiejętności?

Poznaj wodnych towarzyszy malucha – zabawki Fisher-Price , które bawią, uczą i zachęcają najmłodszych do odkryć podczas pasjonujących zabaw i nie zabierają wiele miejsca w wakacyjnej walizce.

Dzieci uwielbiają wodne zabawy. Przez większą część roku to domowa wanna jest prawdziwym centrum rozrywki, a latem znajdujemy jeszcze więcej okazji do radosnego pluskania w wodzie w towarzystwie ciepłych promieni słońca. Niewielkie, poręczne zabawki marki Fisher-Price to doskonali towarzysze wodnych zabaw w łazience, ale również idealni kompani wakacyjnych wyjazdów i najlepsi przyjaciele ogrodowych baseników. Zabawa w wodzie może teraz trwać cały rok.

Wodni kompani najmłodszych

Te kolorowe zabawki mają rozmiar idealnie dopasowany do małych rączek. Zaopatrzony w sitko Kąpielowy słonik z przyjaciółmi (CMY23) to doskonały towarzysz zabawy w przelewanie i cedzenie wody oraz wyławianie z niej dołączonych do zestawu psikawek w kształcie tygryska, małpki i zebry. Przyjaciele z Lasu Tropikalnego aktywizują zmysły malucha oraz inspirują do zabawy, która rozwija jego zdolności motoryczne i koordynację oko-ręka. Po kąpieli słonik-sitko przechowa zwierzątka do kolejnej wartościowej wodnej zabawy.

Kąpielowy słonik z przyjaciółmiKąpielowy słonik z przyjaciółmi materiały prasowe

Kąpielowy motyl-książeczka (CMY31) to propozycja dla maluchów, które najchętniej nie rozstawałyby się ani na krok ze swoimi ukochanymi książeczkami. Teraz ulubioną „lekturę” dzieci mogą zabrać ze sobą zarówno na spacer, jak i do wody. W basenie maluszek może bawić się motylkiem, chwytając go w rączki, a do wanny przymocujemy zabawkę za pomocą specjalnej przyssawki. Dzięki temu dziecko będzie mogło z łatwością przewracać dwie strony książeczki z obrazkami i cyferkami. Motylkowi towarzyszy przyczepiony do niego zabawny ptaszek-psikawka i w wesołym duecie rozwijają nie tylko motoryczne zdolności malucha, ale również uczą liczyć od 1 do 4!

Kąpielowy motyl-książeczkaKąpielowy motyl-książeczka materiały prasowe

Magiczna kąpiel przedszkolaków

Dla starszych dzieci Fisher-Price również przygotował wyjątkowe zabawki, które sprawią, że każda kąpiel będzie emocjonującą przygodą. Fanki Dory z pewnością ucieszy fakt, że ich ulubiona bohaterka też jest już gotowa na wakacje i będzie mogła towarzyszyć im we wszystkich letnich przygodach – począwszy od ekscytujących podróży, po radosne zabawy w basenie i nad morzem. Kąpielowa Dora (DGJ44) to dwudziestocentymetrowa lalka ubrana w przepiękny różowy kostium plażowy, która wprost nie może się doczekać wspólnych kąpieli. Jej magiczne fioletowe pasemko włosów pod wpływem ciepłej wody zmienia swój kolor na różowy, dzięki czemu dziewczynki będą mogły odgrywać wiele niesamowitych przygód towarzyszących tej magicznej przemianie.

Kąpielowa DoraKąpielowa Dora materiały prasowe

Na miłośników „Tomka i Przyjaciół” również czeka nie lada odkrycie! Pływający Tomek do wanny (DGL17) zaskoczy wszystkich swoją nową umiejętnością, gdyż mało kto wie, że kultowa lokomotywka potrafi pływać! Wystarczy umieścić Tomka w wodzie i pociągnąć do góry chmurkę unoszącą się nad kominem, a lokomotywka popłynie po powierzchni. Ta zabawka dostarczy ogromnej frajdy podczas kąpieli i zainspiruje do odtwarzania przygód z wyspy Sodor, a przy tym jest świetnym sposobem na ćwiczenie zręczności. Pływający Tomek to doskonały towarzysz wakacyjnych kąpieli dla dzieci, które lubią magiczną zabawę ze swoim ulubionym bohaterem.

Pływający Tomek do wannyPływający Tomek do wanny materiały prasowe

Malowanie w wannie lub w basenie? Tak, to możliwe z nową zabawką Tomek Kredki do kąpieli (DGL05)! Sympatyczna lokomotywka z wyspy Sodor skrywa magiczne kredki, które zainspirują dziecko do artystycznej ekspresji podczas kąpieli. Wystarczy wyjąć chmurkę pary i umieścić w niej jedną z 4 dostępnych kredek, a następnie zamknąć ją w środku komina. Gdy dziecko chwyci lokomotywkę i „koła pójdą w ruch” po ścianie wanny czy basenu, pociąg zacznie „magicznie” rysować. Dzięki dołączonym kredkom pozwoli na stworzenie wielkich dzieł sztuki również na suchym lądzie. Można nimi rysować osobno, umieszczając je w chmurce pary, która zmieni się w wygodne do chwycenia przez dziecięce rączki przedłużenie kredki. Zabawka ta dostarcza fantastycznych emocji podczas wakacyjnych zabaw oraz jednocześnie wspiera artystyczne zdolności dziecka.

Tomek Kredki do kąpieliTomek Kredki do kąpieli materiały prasoweWodne zabawki marki Fisher-Price zainspirują dzieci do wspaniałej zabawy przez cały rok i sprawią, że kąpiel w wannie lub w promieniach letniego słońca wzbogaci się o nowe, fascynujące scenariusze. Warto o nich pamiętać, pakując walizkę malucha, gdyż oprócz dostarczenia mu emocjonującej zabawy, zadbamy o jego rozwój i angażowanie wyobraźni podczas wakacyjnych przygód.

Więcej o marce Fisher-Price można znaleźć na stronie www oraz w serwisach Facebook i YouTube:
www.fisher-price.com/pl
https://www.youtube.com/user/fisherpricebrand
https://www.facebook.com/FisherPricePolska?fref=ts