Gdzie jest Dory nową bohaterką Paszportu Filmowego Cinema City

Słoń Trąbalski wkrótce zostanie zdetronizowany? Wiele na to wskazuje, bo na ekrany kin w całej Polsce wkracza najbardziej zapominalska rybka na świecie. „Dory? Dory?! Przecież my się znamy!” – to przyjaciółka szczęśliwego posiadacza oskarowej statuetki, Nemo. Jest jednocześnie drugą z kolei bohaterką książeczki ‘Mój Paszport Filmowy’, stworzonej przez Cinema City z myślą o małych kinomanach. Film Gdzie jest Dory do obejrzenia, a naklejki z sympatyczną rybką do zdobycia już od 17 czerwca. Disney i Cinema City wiedzą, jak rozpieszczać dzieci!

„Pokolec królewski” to gatunek morskiej ryby, zamieszkującej okolice raf Indo-Pacyfiku, a także domowe akwaria. Nazywany jest również „chirurgiem”, ale dzięki Dory ma szansę na nowy przydomek.

Kiedy Dory mawiała „mówi się trudno i płynie się dalej” w nagrodzonym Oscarem filmie Gdzie jest Nemo, raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała... W najnowszej animacji pt. Gdzie jest Dory tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów? Tego sama nie pamięta, co zapowiada fascynującą filmową przygodę.

Z ponad 25 milionami fanów na Facebooku, Dory jest najbardziej „polubioną” postacią Disneya i studia Disney/Pixar na świecie. Dołącza również do grona ulubieńców dzieci w programie Cinema City – ’Mój Paszport Filmowy’.

’Mój Paszport Filmowy’ to książeczka z opisami wakacyjnych premier kinowych dla dzieci, która zabiera je w podróż pełną nagród i bajkowych przygód. Dzięki liście filmów, która znajduje się w Paszporcie i na stronie www.cinema-city.pl/kids_club, maluchom nie umknie żadna kinowa premiera, a zmysł kolekcjonerski wyostrzą filmowe obrazki do wklejenia do paszportu. Każda wizyta w kinie na jednym z filmów uczestniczących w programie to nagroda gwarantowana – świetne naklejki dotyczące filmu oraz możliwość odebrania dodatkowych smakołyków w barze. Za zebranie wszystkich naklejek czeka kolejna super niespodzianka!

Ale to nie koniec atrakcji! Aż do 1 września mogą uczestniczyć także w konkursach filmowych na stronie www.cinema-city.pl/kids_club. W każdy czwartek do wygrania 150 zabawek Transformers i My Little Pony! Partnerami akcji są marki: Chupa Chups, Ziaja i Hasbro.

Gdzie jest Dory od 17 czerwca w formatach 2D i 3D, z dubbingiem we wszystkich kinach Cinema City.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl i www.cinema-city.pl/kids_club

Mój Paszport FilmowyMój Paszport Filmowy materiały prasowe


INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY
Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Obecnie spółka prowadzi 210 kin z aż 1942 ekranami. W Polsce posiada obecnie 33 kina. Wprowadziła w Polsce najnowsze technologiczne rozwiązania: 5 kin IMAX oraz 3 sale ŠKODA 4DX . Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych Hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nielimitowany dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.
Więcej informacji na www.cinema-city.pl oraz www.cinemacity.pl