Happy mum dedykuje swoje kolekcje kobietom w ciąży i mamom karmiącym

Wzornictwo zaczerpnięte z modowych wybiegów, najlepsze jakościowo tkaniny, super wygodne kroje oraz innowacyjne rozwiązania do karmienia, a to wszystko zaprojektowane i wykonane w Polsce. Taka właśnie jest marka Happy mum, dedykująca swe kolekcje kobietom w ciąży i mamom karmiącym.

Wzornictwo zaczerpnięte z modowych wybiegów, najlepsze jakościowo tkaniny, super wygodne kroje oraz innowacyjne rozwiązania do karmienia, a to wszystko zaprojektowane i wykonane w Polsce. Taka właśnie jest marka Happy mum , dedykująca swe kolekcje kobietom w ciąży i mamom karmiącym.

Made in Poland

Moda społecznie odpowiedzialna- takie hasło przyświeca twórcom kolekcji Happy mum . W kolekcji tej marki nie znajdziesz ani jednej rzeczy sprowadzonej z Chin, czy Bangladeszu. Wszystkie rzeczy tworzone są w Polsce! Dzięki temu marka nie przyczynia się do zanieczyszczeń wynikających z transportu. Nie używa też futer ani innych elementów pochodzenia zwierzęcego.

Wszystkie kolekcje Happy mum powstają w Polsce, a to oznacza, że wiele Polek ma pracę: projektantki, technologowie, szwaczki. Przeważająca większość pracowników Happy mum to kobiety, które z klientkami łączy najpiękniejsze doświadczenie, jakim jest bycie Mamą.

W kolekcji Happy mum znajdziesz wyjątkowe koszulki Made in Poland, które pokochały polskie celebrytki! Możesz ją mieć i Ty. www.happymum.pl

Chyba każda karmiąca Mama zna problem, jakim jest nakarmienie malca w miejscu publicznym- podczas zakupów w hipermarkecie, na rodzinnej imprezie, czy na spacerze. Konieczność rozbierania się uniemożliwia maluszkowi najedzenie się w momencie, kiedy ma na to ochotę. Konieczne jest poszukiwanie ustronnego miejsca- często niekomfortowego, zarówno dla dziecka, jak i mamy.

Dzięki ubraniom z kolekcji Happy mum już nie musimy szukać specjalnego miejsca. Możemy nakarmić maluszka wszędzie- mamy bowiem łatwy, a co najważniejsze- dyskretny dostęp do piersi.

Wszystkie ubrania wyposażone są w specjalne systemy- dyskretne, a zarazem komfortowe. Ukryty zamek na łączeniu tkanin, rozpinany przód, czy ukryte zamki na wysokości piersi- to specjalne, innowacyjne patenty umożliwiające szybkie i bezstresowe karmienie piersią, bez względu na to, czy jesteś w domu, na zakupach, czy w parku.

Zobacz na www.happymum.pl