Czas na wyjątkową przejażdżkę!

Grono zabawek Fisher-Price wyposażonych w technologię "Poziomy nauki" powiększyło się o kolejną innowacyjną zabawkę. Skuter Malucha z linii "Ucz się i śmiej!" będzie towarzyszem fascynujących zabaw przez długi czas, równocześnie wspomagając rozwój ruchowy dziecka.

Najnowsza propozycja Fisher-Price? - Skuter Malucha z technologią "Poziomy nauki" z pewnością zachwyci wszystkie aktywne szkraby. A co więcej, wspomoże ich rozwój ruchowy! Maluchy mogą na nim jeździć, odpychając się nóżkami, ćwicząc w ten sposób grupy mięśni, które pracują podczas chodzenia.

Oprócz codziennej porcji aktywności fizycznej, jeździk zapewni wspaniałą, rozwijającą zabawę. Technologia "Poziomy nauki", w którą Fisher-Price? wyposaża wybrane produkty z linii "Ucz się i śmiej!", pomaga dostosować edukacyjną treść zabawki do etapu rozwoju maluszka. Wystarczy ustawić jeden z trzech poziomów na interaktywnej desce rozdzielczej skuterka, aby wybrać odpowiednie dla wieku i umiejętności dziecka piosenki, wypowiedzi oraz dźwięki.

Fisher Price jeździkFisher Price jeździk materiały prasowe materiały prasowe

Każdy z trzech poziomów, w który wyposażony jest Skuter Malucha - od Odkrywania, przez Zachęcanie, po Naśladowanie - oferuje dziecku edukacyjną zabawę. Dzięki wesołym wypowiedziom i piosenkom sympatyczny skuterek pomoże dziecku nauczyć się m.in. liczb, literek, rozpoznawania kształtów i kolorów, a ponadto stymuluje rozwój zręczności, zmysły oraz wspiera poczucie bezpieczeństwa.

Poziom pierwszy (od 12 miesiąca) - ODKRYWANIE

Dzieci uwielbiają przyciski! Zabawa w naciskanie jest nagradzana piosenkami, wesołymi dźwiękami oraz wypowiadanymi nazwami kształtów!

Poziom drugi (od 18 miesiąca) - ZACHĘCANIE

Ten poziom zachęca maluszka do odnajdowania odpowiednich przycisków z kształtami i kolorami! Specjalne wypowiedzi są dla dziecka nagrodą za wspólną zabawę.

Poziom trzeci (od 24 miesiąca) - NAŚLADOWANIE

Wesoła piosenka i wypowiedzi zachęcają dziecko do naśladowania, angażują jego wyobraźnię i zapraszają do aktywnej zabawy!

Stabilna konstrukcja Skutera Malucha ułatwia dzieciom wsiadanie, zsiadanie oraz utrzymanie równowagi. Uchwyty kierownicy mają rozmiar i kształt idealnie dopasowane do małych rączek. Deska rozdzielcza z kluczykiem, klaksonem oraz trzema przyciskami o różnych kształtach i kolorach wspomaga rozwój sprawności manualnej. Nowy, jeżdżący przyjaciel zachęci do wspólnej, aktywnej zabawy, która dzięki trzem poziomom nauki nigdy się nie znudzi. Skuter Malucha przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 12 do 36 miesięcy.

Trzy POZIOMY NAUKI to trzy poziomy zabawy, dzięki którym maluszek może wesoło uczyć się, bawić i dokonywać wielu wspaniałych, nowych odkryć na różnych etapach rozwoju!